Shiko 1 - 32 nga 341 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA ONE HAIR COLOR 12.1...
8412261812162 2.49€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Divina.One është gama e ngjyrave të flokëve nga Eva Professional. Sistemi i Teknologjisë Ultra Colour UCS.2 i bën më të rëndësishme vetitë e përbërësve të saj aktiv. Kjo përmban një varg nuancash me intensitet dhe me nivele të larta të fuqisë hidratizuese. Ngjyra ultra bjonde mund të gjendet tek linja Essentials*. Të gjitha ngjyrat në këtë linjë kanë për qëllim të sigurojnë një pamje natyrale, multifunksionale. Ofrojnë 100% mbulim në flokët e thinjura.…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA EVYOXIN CREAM 30VOL. 9% 10...
8412261111029 1.49€
Për dallim nga produktet tjera, ky është më i butë. Kremë osksiduese për nuancim dhe zbukurim. E dizajnuar për ngjyrën e përkryer zhvilluese Divina, për kapacitet optimal për të arritur barazim të ngjyrës. Në dispozicion janë 4 volume në mënyrë që të arrihen rezultatet e pëkryera profesionale Koncentrimi i volumit 10 është i më i shumëanshëm sa i përket vargut të oksidimit. Është ideal për flokët me mosshqitje të lartë. Ajo posedon një mori funksionesh:…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA THC SHAMPOO 300ML | SHAMPO...
8412261169204 5.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA HAIR COLOR XL 5.02 ...
01200502 3.49€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Ngjyrë me fuqi të lartë të ndriçimit, shton hijen e nevojshme për të shmangur reflektimet e padëshiruara në procesin e qartësimit të Divina.XL Super HL. Krema ngulmuese siguron mbulimin maksimal të flokëve me ngjyrë hiri, duke i errësuar thjeshtë dhe qëndrueshëm. Konsolidimi i thellë i pigmenteve me ngjyra është arritur në sajë të formulës së veçantë të UCS. Flokët marrin një hije të bukur dhe jetë-gjatë dhe rezultati ruhet për një kohë të…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA HAIR COLOR XL 5.34 ...
8412261305343 3.49€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Ngjyrë me fuqi të lartë të ndriçimit, shton hijen e nevojshme për të shmangur reflektimet e padëshiruara në procesin e qartësimit të Divina.XL Super HL. Krema ngulmuese siguron mbulimin maksimal të flokëve me ngjyrë hiri, duke i errësuar thjeshtë dhe qëndrueshëm. Konsolidimi i thellë i pigmenteve me ngjyra është arritur në sajë të formulës së veçantë të UCS. Flokët marrin një hije të bukur dhe jetë-gjatë dhe rezultati ruhet për një kohë të…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA ONE HAIR COLOR 8.45...
8412261808455 2.49€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Divina.One është gama e ngjyrave të flokëve nga Eva Professional. Sistemi i Teknologjisë Ultra Colour UCS.2 i bën më të rëndësishme vetitë e përbërësve të saj aktiv. Kjo përmban një varg nuancash me intensitet dhe me nivele të larta të fuqisë hidratizuese. Ngjyra më e mirë e bakrit mund të gjendet tek linja Essentials*. Të gjitha ngjyrat në këtë linjë kanë për qëllim të sigurojnë një pamje natyrale, multifunksionale. Ofrojnë 100% mbulim në…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA HAIR COLOR XL 8.46 ...
8412261308467 3.49€
Divina.XL është formati i madhësisë së madhe të ngjyrës së flokëve nga Eva Professional. Me vargun e Divina.XL Essentials, do të arrihen ngjyrat e modës dhe teknikat më të fundit. Një gamë e gjerë e ngjyrave të përhershme të flokëve, ku ju do të gjeni ngjyra të zeza të shkëlqyera, ngjyrë kafe të ngrohtë dhe të ftohtë, gështenja sublime, e kuqe e thellë, argjent dhe vjollce dhe një larmi të madhe të ngjyrës bjonde. Ajo…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA ONE HAIR COLOR 10.1...
8412261810014 2.49€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Divina.One është gama e ngjyrave të flokëve nga Eva Professional. Sistemi i Teknologjisë Ultra Colour UCS.2 i bën më të ndjeshme vetitë e përbërësve të saj aktiv. Kjo përmban një varg ngjyrash me intensitet të lartë të fuqisë hidratuese. Ngjyra hiri gjendet te vargu Essentials*. Të gjitha ngjyrat në këtë linjë kanë për qëllim që të sigurojnë një pamje natyrale, multifunksionale. Ato ofrojnë 100% mbulim ngjyrë hiri të flokëve. Ngjyrat Uniform japin…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE COLOUR SHAMPOO 60ML...
8412261802002 2.59€
NGJYRË E INTENSIFIKUAR Mbrojtje e ngjyrës dhe vitalitet. Mbrojtje dhe përkujdesje e flokëve të trajtuara me ngjyrë, duke e shtuar cilësinë dhe duke e bërë ngjyrën me jetë-gjatë. SHAMPONI ME NGJYRË: Shamponi që e mbron ngjyrën për flokët e trajtuara me ngjyrë si dhe ato të zbardhura. E promovon rigjenerimin e flokut pas procesit të ngjyrosjes. E mban shkëlqimin e ngjyrës për një periudhë më të gjatë. ME EKSTRAKTET E GOJI-T DHE SHIKAKAI-T Vetitë e saja antioksidante,…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA EVYOXIN CREAM 20VOL 6% 100...
8412261111036 1.49€
Për dallim nga produktet tjera, ky është më i ndriqueshmi. Krem oksidues për nuancim dhe zbukurim. E dizajnuar për ngjyrën e përkryer zhvilluese Divina, për kapacitet optimal për të arritur barazim të ngjyrës. Në dispozicion janë 4 volume në mënyrë që të arrihen rezultatet e përkryera profesionale. Koncentrimi i volumit 20 është i përkryer për reaksione të ulëta oksidimi, psh tek formati shishe prej 1000ml / 33,81fl oz Përfitimet: Stabilitet të përkryer. Rekomandohet për gjithçka…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA MYSTIC DIAMOND OIL 100ml |...
8412261168207 17.79€
Fshehtësia e bukurisë për flokët tuaja, vaj argani me pudër diamanti. Përfitimet: – Shkëlqim madhështorë – Ushqyes i veçantë – Dy produkte në një Aplikimi i produktit Vendosni një sasi të vogël në dorën tuaj, shpërndaje atë në mënyrë të barabartë, thani flokët tuaj dhe aplikoni një sasi tjetër të vogël nëse është e nevojshme.    
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA CAPILO TOWEL 50X30CM | PES...
00801401 4.99€
Peshqiri Capilo do të thith në mënyrë të lehtë lagështinë derisa qëndron e butë dhe me pelush. Materiali i saj i përbërë nga Pambuku Hygro® mundëson që secili peshqir të thahet shpejtë pas përdorimit si dhe bëhet më i butë dhe më elegante pas disa larjeve.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA THC SHAMPOO 300ml | SHAMPO...
00169200 5.99€
Përfitimet: Mbrojtje kundër pajisjeve nxehëse Shmang nga dehidratimi i tepërt Veti kundër elektrizimit të flokëve  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA SUPERBLANC BLUE 500g | ZBA...
00101004 14.99€
Zbardhuesi i kaltër pluhur Superblanc* ka një përbërës që ofron mbështetje më të mirë në fijet e flokut, me shkëlqim më të rrufeshëm dhe, si rezultat, më shumë kontroll mbi procesin zbardhues. E aftë për shkëlqim në sasi prej 5 tonësh, dhe me një pluhur të veçantë të pa-avullueshëm. Është ideal për procesin para ngjyrosjes së flokëve, për shatirim dhe përdorim të llakut. Qëllimi i Zbardhuesit të kaltër pluhur Superblanc* Qese është që të optimizoj…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA ABYSSINIAN MYSTIC DIAMOND ...
8412261168252 12.99€
Eliksir për dendësim të flokëve: Vaj Abisinas + pluhur diamanti. Për flokë të rritura, pa gjallëri dhe të stresuara. Vaji Abisinas vjen nga farat Crambe Abyssinica. E pasur me acide yndyrore dhe fytosterola, vetitë e saj përfituese për lëkurë janë të njohura me gjenerata të tëra. Lufton kundër shenjave kryesore të mplakjes, duke e përforcuar fibrin si dhe duke e shtuar elasticitetin dhe dendësinë e flokëve. ABYSSINIAN MYSTIC DIAMOND kombinohet me dritën e lehtë të diamantit…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA ARGAN MYSTIC DIAMOND OIL 5...
8412261168245 12.99€
Eliksir për zbukurimin e flokëve: pluhur argani – diamanti. Për të gjitha llojet e flokëve. ARGAN MYSTIC DIAMOND kombinon fuqinë e lehtë të diamantit me përbërësit e vajit të arganit. Me Argan Mystic Diamond you do të përfitoni: USHQYERJE TË JASHTËZAKONSHME: E rigjallëron flokun e dëmtuar dhe të brishtë. VEPRIM HIDRATUES: Parandalon flokët kaqurrele, duke i bërë ato më të buta. SHKËLQIM MADHËSHTOR: U sjellë flokëve shtesë më të madhe të shkëlqimit. Përdoreni atë mbi…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
21%
Krahaso QUICK SHOP
EVA JAZZ TECHNI LACK EXTREME 5...
8412261081025 6.99€ 5.49€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Technilack, sprej i gjeneratës së fundit i cili është krijuar për të ofruar mbajtje dhe drejtim për çdo stilim të flokut, duke i lënë flokët tuaj të lira dhe të natyrshme. Ky është një produkt me cilësi të lartë që ndihmon për të patur stil flokët tuaj pa tharje të kokës. Ekzistojnë tre nivele të mbajtësve të flokëve të projektuara sipas llojit të flokëve. Technilack “3”: Shkalla e mbajtjes ekstreme është projektuar…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE HAIRNET SHAMPOO 150...
8412261124241 9.99€
VEÇORITË DHE PËRFITIMET Shampoo Hairnet* është shampon që përdoret ekskluzivisht nga personat me bagazh profesionist. Shamponi HAIRNET ka shumëanshmëri të madhe dhe është shumë i adaptueshëm, e cila mundëson atë që do të përdoret për çdo lloj të flokëve. pH i saj neutral e bën atë ideal për përdorim pas trajtimeve kimike. Formula e saj i jep higjienë, butësi, shkëlqim dhe lëvizshmëri flokëve. Përfitimet: Fuqi të madhe të kujdesit ndaj flokëve Ofron butësi, shkëlqim dhe lëvizshmëri…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
21%
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE ENDS TREATMENT 50ml...
8412261168108 9.49€ 7.49€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Trajtim intenziv për majat e flokëve. Ky është një koncept për trajtimin e flokëve të dëmtuara si dhe flokëve me strukturë të ndryshuar. Silikonët në formulën e saj ndihmojnë në stabilizimin e flokëve. Ajrosja e saj e mëndafsht sjellë mbrojtjen që kanë nevojë flokët e drejta, duke i rezistuar përkohësisht temperaturës së lartë të tharësve për flokë si dhe drejtuesve për flokë. Përfitimet: – E drejton rregullimin e flokëve si dhe ristrukturimin…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE FIX COLOUR 200ml | ...
8412261081124 4.99€
VEÇORITË DHE PËRFITIMET Krem për rregullimin e ngjyrës që i kushtohet flokëve të trajtuara me ngjyra dhe me zbardhues. Nuk ka nevojë të shpëlahet me ujë. Mbështjellë kutikulën dhe parandalon humbjen e madhe të ngjyrës pas larjes. Produkt shumë efektiv për përdorim pas trajtimit me ngjyrë. Përfitimet: Krem për rregullimin e ngjyrës për flokët e trajtuara me ngjyrë si dhe ato me zbardhues. Nuk ka nevojë të shpëlahet me ujë. Formulë pa paraben, sulfat, silikon dhe materie…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA PURE ACTIVATING CRE...
8412261152138 1.99€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Kremë aktive e formuluar për përdorim me kremën e përhershme të linjës së ngjyrës Divina.Pure. Sasia dhe përqëndrimi i përshtatshëm janë dhënë në udhëzimet për përdorimin e Divina.Pure pa amoniak. Me 4 nivele ndriquese, ju do të merrni rezultatet* që ju dëshironi. Divina.Pure Activating Cream 28V është një kremë zhvilluese e rekomanduar për fuqi më të madhe të ndriçimit dhe ngjyra që nxjerrë në pah shkëlqimin. Ajo është e përshtatshme në mënyrë ideale…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA PURE ACTIVATING CRE...
8412261152114 1.99€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Kremë aktive e formuluar për përdorim me kremën e përhershme të linjës së ngjyrës Divina.Pure. Sasia dhe përqendrimi i përshtatshëm janë dhënë në udhëzimet për përdorimin e Divina.Pure pa amoniak. Me 4 nivele ndriquese, ju do të merrni rezultatet* që ju dëshironi. Divina.Pure Activating Cream 8V është një kremë zhvilluese e rekomanduar për fuqi më të madhe të ndriçimit dhe ngjyra që nxjerrë në pah shkëlqimin. Ajo është e përshtatshme në mënyrë ideale…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA PURE ACTIVATING CRE...
8412261152121 1.99€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Kremë aktive e formuluar për përdorim me kremën e përhershme të linjës së ngjyrës Divina.Pure. Sasia dhe përqendrimi i përshtatshëm janë dhënë në udhëzimet për përdorimin e Divina.Pure pa amoniak. Me 4 nivele ndriquese, ju do të merrni rezultatet* që ju dëshironi. Divina.Pure Activating Cream 18V është një kremë zhvilluese e rekomanduar për fuqi më të madhe të ndriçimit dhe ngjyra që nxjerrë në pah shkëlqimin. Ajo është e përshtatshme në mënyrë ideale për…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA HAIR COLOR BRUSH | BRUSHË …...
00820210 1.49€
Kjo është brushë profesionale për ngjyrosje të flokëve. Ngjyra: E zezë. Materiali: plastikë. E përshtatshme për sallone profesionale apo për përdorim në shtëpi. E mahnitshme për përdorim për ngjyrosje të flokëve, të trajtimit të tyre si dhe për përdorim të keratinit.  E bën stilimin e flokëve më të lehtë dhe më të përshtatshëm.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
21%
Krahaso QUICK SHOP
EVA JAZZ TECHNI LACK SOFT HOLD...
8412261081001 6.99€ 5.49€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Technilack, sprej i gjeneratës së fundit është krijuar për të ofruar mbajtje dhe drejtim për çdo stilim të flokut, duke i lënë flokët tuaj të lira dhe të natyrshme. Ky është një produkt me cilësi të lartë që ndihmon për të patur stil flokët tuaj pa tharje të kokës. Ekzistojnë tre nivele të mbajtësve të flokëve të projektuara sipas llojit të flokëve. Technilack “1”: Shkalla e mbajtjes së butë është projektuar për stilim…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA JAZZ ECOLACK EXTREME HOLD ...
8412261071002 7.49€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Ecolack, sprej pa përmbajtje të aerosolit. Me agjentë të shumëfisht hidratuez, Ecolack i ushqen flokët, duke i bërë ato të buta dhe të shndërritura. I mban edhe stilimin e flokëve edhe më të elobaruar pa i spërkatur ato apo pa i bërë të ngjitshme. Përpos që është pa aerosol, përparësia tjetër e saj ofron këto rezultate: stilim të jashtëzakonshëm dhe më qëndrueshmëri të gjatë, më shkëlqim, butësi dhe të menaxhueshme. Për më shumë,…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE HL LOTION 1x12pcs 1...
8412261172228 19.99€
Trajtimi HL përbëhet nga shamponi dhe krema kundër humbjes së flokëve. Këto produkte janë të dizajnuara për të siguruar zgjidhje për probleme të veçanta, të tilla si humbja e flokëve. Ekstrakti zambak uji i përfshirë në formulën që ka anti-inflamator, hidratizues dhe veti gjallëruese që janë të përsosura për trajtimin e humbjes së flokëve. Shamponi HL (shampon 400ml) Përbërësit e saj aktiv dhe vitaminat stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe përmirësojnë të ushqyerit e gjëndrës. Përdorimi i tij…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA EVYOXIN CREAM 30vol. 9% 10...
00151102 1.49€
E dizajnuar për ngjyrën e përkryer zhvilluese Divina, për kapacitet optimal për të arritur barazim të ngjyrës. Në dispozicion janë 4 volume në mënyrë që të arrihen rezultatet e përkyera profesionale. Koncentrimi i volumit 30 është i përkryer për reaksione të ulëta oksidimi, p.sh. tek formati shishe prej 100ml. Përfitimet: Stabilitet të përkryer. Rekomandohet për ngjyrim dhe përmirësim të theksimit të flokut I bën flokët shumë të butë  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA JAZZ ACTI WAVE EXTREME HOL...
8412261046116 5.49€
Acti-Wave definon kaçurrelet deri në maksimum, duke siguruar mbajtje, formë, fuqi dhe fleksibilitet. Acti-Wave vepron duke i eliminuar flokët e ngrira dhe i diciplinon flokët kaçurrele. Acti-Wave mund të përdoret çdo ditë, sepse është produkt i cili nuk i bën flokët e yndyrshme dhe ndihmon në zgjidhjen e nyjeve (fijet e ngatërruara). Formon kaqurrele të forta, energjike dhe parandalon kruarjen dhe lëvozhgat. Ka një efekt memorizues i cili siguron stilim afatgjatë të flokëve. Përfitimet: Stilim…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE HL SHAMPOO 300ml | ...
8412261080066 5.49€
VEÇORITË DHE PËRFITIMET Shamponi HL i u siguron flokëve veti ushqyese që nxisin rritjen e flokëve dhe që ngadalësojnë rënien e tyre. Ky është një shampon i përkryer për periudhat sezonale të humbjes së flokëve. Përdoret me HL locion, që është një trajtim shumë efektiv për ndalimin e rënies së flokëve. Formula e saj lehtëson pastrimin. Ajo nuk i thanë dhe nuk i rëndon flokët. Përfitimet: E ushqen lëkurën e kokës. Siguron veti ushqyese për të nxitur…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE CONTROL SHAMPOO 300...
8412261080035 5.49€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Shampon për diciplinimin e flokëve të drejta dhe kaqurrele. I pastron flokët butësisht, duke i bërë ato shumë të lehta për stilim. Proteinat e mëndafshit dhe grurit, paralelisht dhe me përbërësit e tjerë, i pastrojnë flokët si dhe i diciplinojnë ato në mënyrë që stili i flokëve të jetë ashtu siç ju dëshironi. Përfitimet: E kontrollon ngrirjen. Ofron masë ushqyese dhe hidratuese. E lehtëson stilimin. Me formulë pa silikon dhe pa sulfat. Është në…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE COLOUR SHAMPOO 1000...
8412261080202 11.89€
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Shampon për flokë të lyera i cili mbron ngjyrën në flokët e lyera dhe të zbardhura. E promovon rekonkstruktimin e flokut pas procesit të ngjyrosjes. E mban ngjyrën të shkëlqyer për një periudhë më të gjatë. Është shampon pH neutral si dhe i butë. Përfitimet: Promovon dhe rikostrukton flokun pas procesit të ngjyrosjes. E mban ngjyrën e ndriquar më gjatë. Pastron butësisht. Formulë pa paraben. Është në dispozicion me format sasior prej…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP