Shiko 1 - 32 nga 348 Produkte.

39%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDE...
BO-C.12DXVI 8.99€ 5.49€
Gellët Base One u krijuan nga receta moderne që prodhon një zinxhir polimeri jashtëzakonisht të qëndrueshëm të masës së gellit. Aplikimi i duhur i grimcave e bën masën të fortë dhe të lakueshme në të njëjtën kohë, me një përshtatshmëri shumë të mirë të thoit artificial me atë natyral. Baza One Clear është një gell transparent, ideal për të ndërtuar thoin natyral si dhe atë artificial. Me lehtësi ju mund të përzieni elemente dhe të bëni…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDE...
BO-P.12KXV 8.99€ 5.49€
Gellët Base One u krijuan nga receta moderne që prodhon një zinxhir polimeri jashtëzakonisht të qëndrueshëm të masës gell. Aplikimi i duhur i grimcave e bën masën të fortë dhe të lakueshme në  të njëjtën kohë, me një përshtatshmëri shumë të mirë të thoit artificial me atë natyral. Gelli Base One Pink është një gell me një faze aplikimi, i dendur, rozë transparent. Ngjitje e mrekullueshme pranë kutikulave, duke përmbushur vetitë e vetë-ngritjës. Rekomandohet për ndërtim…
Krahaso QUICK SHOP
34%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE NAIL TIP GLUE 7.5g | N...
5906720569535 1.49€ 0.99€
Ngjitës për thonj me brushë. Siguron ngjitje të mirë të thoit artificial në bazë të thoit natyral. Gjithashtu mund të ngjisni dekorime të ndryshme. Tharje transparente, e shpejtë dhe shumë e qëndrueshme.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE COLOUR FRUIT SEA GREEN...
5906720560266 2.99€
Silcare – The Garden of Colour vajrat e kutikulës dhe thonjve janë zgjidhje e mrekullueshme për njerëzit të cilët ëndërrojnë të kenë thonj të shëndoshë, të fortë dhe me shkëlqim. Ndihmon në përkujdesjen e thonjve duke i rigjeneruar thonjt e dëmtuar. Fuqia e përbërësve natyral Garden of Colour që gjenden në vajin e bajameve qëndron kryesisht për shkak të një vargu të përbërësve ushqyes: proteinave, mineraleve, vitaminave A, E, D, dhe B që i japin vajit efektin e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE NAIL ART TOP SHINE 9ml...
LK1410 2.99€
Kombinimi i matit dhe shkëlqimit mbi thoin gjithmonë duket madhështore. Tani ju sjellim një rast që të bëni kreacionet e thonjve që do të terheqin vëmendjen me performancën e saj precize. Nail Art Top Shine është produkt ideal. Me ndihmën e tij mund të krijoni dizajne të veçanta për të marr efekt të përkryer duke u bazuar në kombinimin e ngjyrave që i zgjedhni. Brusha precize së bashku me vazhdueshmërinë e lëngut sjellin aplikim të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE GEL OIL ORIENTAL FLIRT...
5906720561621 2.99€
Silcare Olive Gel është produkt profesional që e ushqen dhe e hidraton intenzivisht kutikulën përreth thoit. Vaji është i përdorur drejtpërdrejt mbi pllakën e thoit, e cila në mënyrë të konsiderueshme e përmirëson gjendjen e thonjve. Formula e produktit është kombinimi i veçantë i vajrave natyrale, duke përfshirë vajin e kajsisë dhe bajameve e cila i bën shuplakat e dorës të duken të bukura. Vazhdueshmëria e gellit në ngjyrën delikate ofron përdorim të përshtatshëm, të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE CUTICLE OIL PEACH NATU...
LK1290x 6.49€
Ky është burimi i acidëve të pangopshëm me yndyrë siç janë linoleiku, linoleniku dhe oleikumi të cilët janë të nevojshëm për të mbajtur pllakën e thoit dhe sipërfaqen e boshtit të thonjve, të shëndoshë. Përmban 7 vitamina: A, D, E, H, K, PP si dhe vitaminat nga grupi B, të cilat kanë përmbajtje të acidit folik (vaj i avokados).  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE CUTICLE OIL PEACH NATU...
PNLK1240 5.49€
Ky është burimi i acidëve të pangopshëm me yndyrë siç janë linoleiku, linoleniku dhe oleikumi të cilët janë të nevojshëm për të mbajtur pllakën e thoit dhe sipërfaqen e boshtit të thonjve, të shëndoshë. Përmban 7 vitamina: A, D, E, H, K, PP si dhe vitaminat nga grupi B, të cilat kanë përmbajtje të acidit folik (vaj i avokados).  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE COLOUR MANGO ORANGE 15...
5906720560389 2.99€
Silcare – The Garden of Colour vajrat e kutikulës dhe thonjve janë zgjidhje e mrekullueshme për njerëzit të cilët ëndërrojnë të kenë thonj të shëndoshë, të fortë dhe me shkëlqim. Ndihmon në përkujdesjen e thonjve duke i rigjeneruar thonjt e dëmtuar. Fuqia e përbërësve natyral Garden of Colour që gjenden në vajin e bajameve qëndron kryesisht për shkak të një vargu të përbërësve ushqyes: proteinave, mineraleve, vitaminave A, E, D, dhe B që i japin vajit efektin e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE COLOR IT BASE & T...
LK13608 2.49€
Base & Top Vanish është një produkt tjetër i Silcare 2 në 1. Baza dhe Top Koti, e cila për shkak të formulës së veçantë, ofron masë ngjitëse superiore dhe mbrojtje të qëndrueshme të ngjyrës. Do t’ju ndihmoj që të evitoni problemin me çarje dhe gërryerje të kotit me shkëlqim. Base & Top Vanish është shumë efikase dhe e lehtë për tu përdorur. Posedon brushë me konturë të veçantë e cila është prodhuar nga cilësia e lartë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASIC CLEANER 1000ML |...
5906720566497 9.99€
Përgatitje kozmetike profesionale për gërryesje ekstreme të thoit natyral para përdorimit të llojeve të ndryshme të shtresës: gellët UV, akrilikët dhe ngjyrat…Pas përdorimit i tërheqë në mënyrë efektive të gjitha yndyrat nga sipërfaqja e thoit duke shtuar masën ngjitëse të gellit apo akrilikut. Përdorni sasi të vogël të lëngut në pjesë të lignit. Pastrojeni secilin thoj me precizitet, sidomos me epidermal labrum.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE THE GARDEN OF COLOUR D...
5902560508468 4.99€
The Garden of Colour Dry Top është produkt, i cilin luan rolin e tij si Top Coat universal si për gellët hibrid, poashtu edhe për ata UV. Nuk krijon shtresë shpërndarëse – nuk ka nevojë të tërhiqni thonjt pas trajtimit! E bën thoin me bazë apo maje të përkryer duke e përdorur Mirror Effect Powder, Chrome Effect Powder apo Vintage Gold Effect Powder. Me Opal Mirror Effect Powder, duhet të përdoret si top coat. Dry…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE PRIMER 15ml |...
LK1430 3.99€
Base One Primer – është lëng me cilësi të lartë pa acid që e rritë fuqinë ngjitëse të masës së gellit apo të akrilikut tek thonjt natyral duke i gërryer dhe duke e larguar acidin. Base One Primer pa acid është më i butë se acid primer. Rekomandohet për thonjt e dëmtuar dhe të paqëndrueshëm. Veçoritë Produkt pa acid Thahet shpejtë I domosdoshëm për metodat e gellit apo akrilikut Përdoret pa shfrytëzimin e llambës UV (thahet…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE PORCELAN ACRYL GLASS |...
KL0200 4.99€
Enë qelqi në formë tetëkëndëshi. Përdoret për të vendosur pluhurin akrilik gjatë punës.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE NAIL TIP GLUE 3g | NGJ...
KOD0000033643 0.99€
Ngjitësi siguron një kapje të shkëlqyeshme për thonjtë artificial në bazën e thonjve. Brusha ndihmon për të shpërndarë ngjitësin në mënyrë të barabartë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE FILE 100/180 | LIMË E …...
KOD0000033644 0.69€
Limë e dyanshme, me cilësi të lartë për përdorim profesional dhe personal. Ka një formulë të re të sipërfaqes gërryese të cilës nuk i dobësohet sipërfaqja gjatë gërryerjes së thoit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE COLOUR CLEANER MELON O...
GMOBU220150 2.99€
Një koleksion i veçantë i pastruesëve në shtatë ngjyra dhe aroma të ndryshme e bëjnë trajtimin e thonjve më të këndshëm, të dobishëm dhe të thjeshtë. I largon në mënyrë efikase tërë yndyrën nga sipërfaqja e thonjve natyral, duke rezultuar në përmirësimin e ngjitjes së gelit ose masës akrilike si dhe shtresës së shpërndarë pas trajtimit. Aplikoni një sasi të vogël të lëngshme në pambuk. Pastrojeni secilin thoj me precizitet, sidomos përgjatë labrumit epidermik.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE COLOUR CLEANER KIWI BL...
GKBBU220150 2.99€
Një koleksion i veçantë i pastruesëve në shtatë ngjyra dhe aroma të ndryshme e bëjnë trajtimin e thonjve më të këndshëm, të dobishëm dhe të thjeshtë. I largon në mënyrë efikase tërë yndyrën nga sipërfaqja e thonjve natyral, duke rezultuar në përmirësimin e ngjitjes së gelit ose masës akrilike si dhe shtresës së shpërndarë pas trajtimit. Aplikoni një sasi të vogël të lëngshme në pambuk. Pastrojeni secilin thoj me precizitet, sidomos përgjatë labrumit epidermik.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE COLOUR CLEANER CITRON ...
GCYBU220150 2.99€
Një koleksion i veçantë i pastruesëve në shtatë ngjyra dhe aroma të ndryshme e bëjnë trajtimin e thonjve më të këndshëm, të dobishëm dhe të thjeshtë. I largon në mënyrë efikase tërë yndyrën nga sipërfaqja e thonjve natyral, duke rezultuar në përmirësimin e ngjitjes së gelit ose masës akrilike si dhe shtresës së shpërndarë pas trajtimit. Aplikoni një sasi të vogël të lëngshme në pambuk. Pastrojeni secilin thoj me precizitet, sidomos përgjatë labrumit epidermik.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE COLOUR CLEANER COFFEE ...
GCVBU220150 2.99€
Një koleksion i veçantë i pastruesëve në shtatë ngjyra dhe aroma të ndryshme e bëjnë trajtimin e thonjve më të këndshëm, të dobishëm dhe të thjeshtë. I largon në mënyrë efikase tërë yndyrën nga sipërfaqja e thonjve natyral, duke rezultuar në përmirësimin e ngjitjes së gelit ose masës akrilike si dhe shtresës së shpërndarë pas trajtimit. Aplikoni një sasi të vogël të lëngshme në pambuk. Pastrojeni secilin thoj me precizitet, sidomos përgjatë labrumit epidermik.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE ROCK IT HYBRID GEL 34 ...
5902232121339 2.99€
Një tjetër linjë e gellëve hibride Silcare – Rock It është prodhim me një teknologji të kombinuar me intensitetin e ngjyrës dhe me një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Për shkak të përdorimit inovativ të poliestrës akrilike, hibridi ka formulë të shkëlqyeshme. Si rezultat, masa e gellit është e lakueshme, e pigmentuar në mënyrë të barabartë dhe ka një rezistencë shumë të mirë ndaj rrezatimit ultravjollcë (UV). VEÇORITË: – e qëndrueshme (për shkak të vetive unike të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE ACRYL SEQUENT CLEAR 12...
AKRYL CLC300112 4.99€
Akril rezultues  I përkryer për modelim të plotë, për përmirësime dhe për rimbushje. I lehtë për përdorim dhe për punë me të. I dizajnuar edhe për profesionistët e fushës edhe për amatorë. METODË  E ZGJATJES SË THONJVE ME AKRIL I dezinfektojmë duart tona dhe të klientit duke përdorur solucion antibakterial (p.sh. Izosol) Me një shkop druri i shtyejmë kutikulat e thonjve Shikojmë mirë  formën dhe madhësinë e thonjve Aplikojmë një sasi të vogël të ngjitësit me brushë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BROKAT SHIMMER NYMPH P...
5902560505566 2.99€
Xixëllon me dy ngjyra të reja verore prej Shimmer Nymph! Krijoni dizajne të papërsëritshme dhe të veçanta me ngjyra të reja nga Shimmer Nymph. Bëjeni që thonjt tuaj të shkëlqejnë me miliona pjesëza! Krijoni dizajne të ndryshme dhe kënaquni me efektit e saj. Efekti përfundimtar varet nga përdorimi i bazës së ngjyrës. Ngjyrat: – Gurkal – Rozë Mënyra e përdorimit: Vendoseni butësisht produktin në shtresën e përhapur të hibridit apo gellit. Largojeni produktin e tepërt me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE ROCK IT HYBRID GEL 57 ...
5902232121568 2.99€
Një tjetër linjë e gellëve hibride Silcare – Rock It është prodhim me një teknologji të kombinuar me intensitetin e ngjyrës dhe me një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Për shkak të përdorimit inovativ të poliestrës akrilike, hibridi ka formulë të shkëlqyeshme. Si rezultat, masa e gellit është e lakueshme, e pigmentuar në mënyrë të barabartë dhe ka një rezistencë shumë të mirë ndaj rrezatimit ultravjollcë (UV). VEÇORITË: – e qëndrueshme (për shkak të vetive unike të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE ROCK IT HYBRID GEL 55 ...
5902232121544 2.99€
Një tjetër linjë e gellëve hibride Silcare – Rock It është prodhim me një teknologji të kombinuar me intensitetin e ngjyrës dhe me një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Për shkak të përdorimit inovativ të poliestrës akrilike, hibridi ka formulë të shkëlqyeshme. Si rezultat, masa e gellit është e lakueshme, e pigmentuar në mënyrë të barabartë dhe ka një rezistencë shumë të mirë ndaj rrezatimit ultravjollcë (UV). VEÇORITË: – e qëndrueshme (për shkak të vetive unike të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE ROCK IT HYBRID GEL 47 ...
5902232121469 2.99€
Një tjetër linjë e gellëve hibride Silcare – Rock It është prodhim me një teknologji të kombinuar me intensitetin e ngjyrës dhe me një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Për shkak të përdorimit inovativ të poliestrës akrilike, hibridi ka formulë të shkëlqyeshme. Si rezultat, masa e gellit është e lakueshme, e pigmentuar në mënyrë të barabartë dhe ka një rezistencë shumë të mirë ndaj rrezatimit ultravjollcë (UV). VEÇORITË: – e qëndrueshme (për shkak të vetive unike të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE BONDER ACID F...
BO-BB.04EXVI 8.99€
Gellët Base One u krijuan nga receta moderne që prodhon një zinxhir polimeri jashtëzakonisht të qëndrueshëm të masës së gellit. Aplikimi i duhur i grimcave e bën masën të fortë dhe të lakueshme në të njëjtën kohë, me një përshtatshmëri shumë të mirë të thoit artificial me atë natyral. Cilësia e lartë e gellit Base One – Bonder Gel pa përmbatje të acidit rrit ngjitjen e masës së gellit. Produkti është i shkëlqyer për bazën e thoit problematik dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE BONDER ACID 3...
BO-BK.04EXVI 8.99€
Gellët Base One u krijuan nga receta moderne që prodhon një zinxhir polimeri jashtëzakonisht të qëndrueshëm të masës së gellit. Aplikimi i duhur i grimcave e bën masën të fortë dhe të lakueshme në të njëjtën kohë, me një përshtatshmëri shumë të mirë të thoit artificial me atë natyral. Cilësia e lartë e  bazës së gellit Base One Bonder 30 ml e ngritë masën ngjitëse të gellit. Produkti është i shkëlqyeshëm për thonj problematik dhe për bazën e butë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDE...
BO-QF.04EXVI 8.99€
Gellët Base One u krijuan nga receta moderne që prodhon një zinxhir polimeri jashtëzakonisht të qëndrueshëm të masës së gellit. Aplikimi i duhur i grimcave e bën masën të fortë dhe të lakueshme në të njëjtën kohë, me një përshtatshmëri shumë të mirë të thoit artificial me atë natyral. Base One Quick Finish është një gell freskues, i përshtatshëm për aplikim. Thahët nën UV llambë. Karakterizohet me një nivelim plotësisht të mirë, ngjitje të shkëlqyer, elasticitet dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDE...
BO-F.04EXVI 8.99€
Një-fazësh, gell shndëritës me vazhdueshmëri të hollë dhe e përshtatshme për përdorim. Trajtohet me dritë UV. Karakterizohet me nivel mesatarisht të mirë, masë ngjitëse të fortë dhe fleksibile, dhe me përfundim shkëlqyes për shtresat e fundit. Shkon shumë mirë me gellët e linjës Base One. Si ta përdorni: përdorni gellin mbi thonj dhe trajtojeni me llambë UV për një periudhë prej 2 minutash. Për shkak se Quick Finish nuk ka shtresë shpërndarëse, pas trajtimit mos…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE OPAL MIRROR EFFECT POW...
5902560507935 5.99€
Dimenzion tjetër i dizajnit për thonj! Ju prezentojmë katër lloje të Effect Powder, që është një pudër me efekt të jashtëzakonshëm kur aplikohet në thonj. Duke iu falenderuar atyre, ju mund të krijoni stilim të veçantë për thonj. Opal Mirror Effect Powder është përzierje e efektit të pasqyres dhe kameleonit, dy trendet menikyrësh nga më elegantet. Pudra bëhet e mrekullueshme me shkëlqimin e pasqyres dhe varet nga këndi i dritës, vezullon bukur me ngjyrat kaltër, gjelbër…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE MIRROR EFFECT POWDER 1...
5902560507942 5.99€
Dimenzion tjetër i dizajnit për thonj! Ju prezentojmë katër lloje të Effect Powder, që është një pudër me efekt të jashtëzakonshëm kur aplikohet në thonj. Duke iu falenderuar atyre, ju mund të krijoni stilim të veçantë për thonj. Mirror Effect Powder është pa dyshim produkti më i shitur: është pudër që e imiton një copë pasqyreje. Mundson rijimin e efektit të qelqit që është i përkryer jo vetëm për raste të veçanta. Tërheq vëmendjen e…
Krahaso QUICK SHOP