Shiko 1 - 32 nga 260 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FACE CLEANING SPONGE | ...
6954223080230 0.89€
Kjo shpuzë për pastrimin e fytyrës e pastron grimin, ndytësirat dhe vajrat e tepërta nga fytyra e juaj, para se të përdorni bazën. Skajet me dizajne dhe madhësi të ndryshme plotësojnë kërkesat e duhura dhe të sakta gjatë përdorimit të grimit.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE EVER BEAUTY 6 EYESHADOW...
6924269729042 4.49€
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE VENUS ROSE GOLD SERUM 3...
5060315043913 6.89€
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE TECHNIC PRO FINISH EYES...
5021769275152 11.99€
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE TECHNIC COLOUR MAX EYES...
5021769265191 5.49€
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION COVER&CONCEAL ...
5029066026354 6.49€
Profesionale dhe me pigmentim të lartë, por edhe e lehtë për tu përzuier, korrektorë për mbulim të plotë për të mbuluar të metat si dhe për të arritur një përfundim të pastër! Për artistët e grimit, kjo me të vërtetë është paleta që duhet ta keni për koleksionin tuaj për çfardo tone të ndryshme të lëkurës! Për ju si të dashuruar pas grimit – tanimë nuk ka nevojë që të blini hijezime të ndryshme korrektuese…
Krahaso QUICK SHOP
15%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION BLUSH HOT SPICE 1X8...
5029066026460 6.49€ 5.49€
Ngjyra për çdo ndejë. Përdorim profesional të përkryer. Çdo herë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FLAWLESS 3 RESURREC...
5029066100092 8.49€
32 hije për sy, me pigmentim të lartë, në një paletë. Hije të përsosura për përdorim tërë ditor duke përfshirë tonet e bukura neutrale dhe të ngrohta mat dhe shimer. E lehtë për tu përzier, me qëndrueshmëri të gjatë dhe e paketuar me pigmentim. E ambalazhuar me qesen tonë të re ngjyrë roze ari dhe me pasqyrë të madhësisë së plotë. Përbërësit: Mica, Talc, Silica, Magnesium Stearate, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Palmitate, Polybutene, Dimethicone, Methlyparaben, Propylparaben.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION LUXURY POWDER BANAN...
5029066091680 5.89€
Sjellni ngrohtësi në lëkurën tuaj me pudrën tonë të re Makeup Revolution Banana të matifikuar nga përbërësit e bananes. Me një sasi të vogël të ngjyrës, rregulloni bazën dhe reduktoni shkëlqimin duke e përmirësuar skuqjen dhe ndër tonet me ngjyrë roze. Me sitë për të parandaluar grumbullimin si dhe për të siguruar një aplikim të lehtë, sigurohuni që të shkundni shishen para se ta përdorni atë – është normale që pudra të jetë e ngjeshur…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION THE ONE CONTOUR STI...
5029066064943 6.49€
The One Sculpt Contour Stick është shkop konturë krem mat me ngjyrë me ndikim të lartë për gdhendje dhe konturim pa përpjekje të madhe. Përdorni atë të tharë për përfundim me ngjyrë të intensitetit të lartë apo përdorni atë të lagur për përfundim të butë me shkëlqim. Aplikoni në mënyrë të drejtpërdrejt tek mollëzat e fytyrës dhe pastaj përzieni me majet e gishtirinjve apo me shpuzë për një përfundim pa të meta. Përbërësit: Ethylhexyl Palmitate,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION LIQUID HIGHLIGHTER ...
5057566001632 4.79€
Theksues i lëngshëm metalik që sjellë mundësi të ndryshme të përdorimit! Theksuesi i jonë, i koncentruar me pigmentim të lartë, është i domosdoshëm për të gjithë të dashuruarit e shkëlqimit! Mund të përdoret i vetëm si theksues i lëngët. Vetëm përdorni atë tek pikat e larta në fytyrë dhe përzieni me brushë sintetike për dimensionim dhe shkëlqim. Përzieni me bazën e juaj të preferuar për një përfundim të freskët dhe iluminues. Përzieni me losionin për…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION LIQUID HIGHLIGHTER ...
5057566001588 4.79€
Theksues i lëngshëm me ngjyrë të bardhë roze reflektive, që sjellë mundësi të ndryshme të përdorimit! Theksuesi i jonë, i koncentruar me pigmentim të lartë, është i domosdoshëm për të gjithë të dashuruarit e shkëlqimit! Mund të përdoret i vetëm si theksues i lëngët. Vetëm përdorni atë tek pikat e larta në fytyrë dhe përzieni me brushë sintetike për dimensionim dhe shkëlqim. Përzieni me bazën e juaj të preferuar për një përfundim të freskët dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA FOUNDATION MADE TO LAST P...
8011607222162 19.99€
E lindur për të qëndruar në kohë dhe është rezistente ndaj faktorëve të ndryshëm të motit, për rezultate të përsosura të grimit edhe gjatë periudhave kur moti është me lagështi apo me temperaturë të lartë*. Tekstura e saj është e freskët, përzihet në mënyrë homogjene në lëkurë. Rezultati? Lëkurë të përsosur të fytyrës përgjatë gjithë ditës. Mbulim të rregullueshëm nga masa mesatare deri në masë të lartë. Janë të dispozicion 6 hije. *Testet klinike janë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION ROSE LIGHTS 3 HIGHL...
5029066106216 8.49€
3 theksues të bukur të paketuar në një paletë shkëlqyese e kompletuar me pasqyrë dhe me kapak me ngjyrë të mahnitshme roze ari. Mund ta fshihni theksuesin përgjatë fytyrës tuaj për të theksuar sipërfaqet e rëndësishme për shkëlqim të bukur përgjatë gjithë ditës. Përbërësit: Mica, Dimethicone, Nylon 12, Silica, Magnesium Aluminum Silicate, Methylparaben, Propylparaben Mund të përmbajë: (+/-) TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 77499 Vegan Pa njolla Pa gluten  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL FUNDATION STAY MATTE 20...
3607342675797 4.09€
Formulë e lëmuar Përfundues mat Teksturë me peshë të lehtë Minimizon pamjen e poreve  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FARMASI STAY MATTE FOUNDATION ...
8690131712068 2.99€
E lehtë, teksturë kremoze, e formuluar me kompleks multi-mineral, e cila përmban kalcium, zink, magnezium dhe bakër, qëndron gjatë gjithë ditës dhe e parandalon shkëlqimin. E bën lëkurën e juaj të duket pa plasaritje dhe e freskët me përfundim mat.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MAC STUDIO FIX FLUID NC25 30ml...
773602103492 32.50€
Ne e vendosim MAC Studio Fix Fluid SPF 15 për testim përfundimtar për të parë sa gjatë qëndron dhe, jo çuditërisht, formula ka qëndrueshmëri përplot 24 orë të tëra! Kjo bazë moderne e kombinon përfundimin mat si dhe mbulimin ndërtues prej nivelit mesatar deri në atë të plotë me spektër të gjerë të mbrojtjes SPF 15 (Faktori për mbrojtje nga rrezet e diellit). Aplikohet, ndërton dhe mbulon në mënyrë të lehtë dhe të barabartë përderisa e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MAC STUDIO FIX FLUID NC20 30ml...
773602103485 32.50€
Ne e vendosim MAC Studio Fix Fluid SPF 15 për testim përfundimtar për të parë sa gjatë qëndron dhe, jo çuditërisht, formula ka qëndrueshmëri përplot 24 orë të tëra! Kjo bazë moderne e kombinon përfundimin mat si dhe mbulimin ndërtues prej nivelit mesatar deri në atë të plotë me spektër të gjerë të mbrojtjes SPF 15 (Faktori për mbrojtje nga rrezet e diellit). Aplikohet, ndërton dhe mbulon në mënyrë të lehtë dhe të barabartë përderisa e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MAC STUDIO FIX FLUID NC30 30ml...
773602103508 32.50€
Ne e vendosim MAC Studio Fix Fluid SPF 15 për testim përfundimtar për të parë sa gjatë qëndron dhe, jo çuditërisht, formula ka qëndrueshmëri përplot 24 orë të tëra! Kjo bazë moderne e kombinon përfundimin mat si dhe mbulimin ndërtues prej nivelit mesatar deri në atë të plotë me spektër të gjerë të mbrojtjes SPF 15 (Faktori për mbrojtje nga rrezet e diellit). Aplikohet, ndërton dhe mbulon në mënyrë të lehtë dhe të barabartë përderisa…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR LOOSE POWDER 003 | SHK...
8690604400034 4.59€
E zhvilluar nga Flormar, për të krijuar lëmim dhe pamje të përsosur, pudra Loose ruan lagështinë në lëkurë derisa e mbanë grimin e freskët për një periudhë më të gjatë. Poashtu mbron lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme UV.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
STILL ARGAN & ALOE VERA B...
8606017971108 2.99€
BIO MASK – ARGAN & ALOE VERA për flokë shumë të thara dhe të dëmtuara. Mënyra e përdorimit: Pas pastrimit të flokëve me shampo, largoni tepricën e ujit nga floku. Butësisht e thani ujin e tepërt me peshqir. Vendosni maskën nga rrënja deri tek maja e flokut në mënyrë që floku të thithë mjaftueshëm atë. Lejoni të veproj 10-20 minuta. Pastaj pastroni flokun me ujë dhe dizajnoni sipas dëshirës. Afati i përdorimit është i vendosur…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
STILL GARLIC & FLOWER LIL...
8606017971122 2.99€
BIO MASK – HUDHËR DHE LULE JORGOVANI për të gjitha llojet e flokëve. Kundër rënies së flokëve. Mënyra e përdorimit: Pas pastrimit të flokëve me shampo, largoni tepricën e ujit nga floku. Butësisht e thani ujin e tepërt me peshqir. Vendosni maskën nga rrënja deri tek maja e flokut në mënyrë që floku të thithë mjaftueshëm atë. Lejoni të veproj 10-20 minuta. Pastaj pastroni flokun me ujë dhe dizajnoni sipas dëshirës. Afati i përdorimit është…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BELL SUPER MATT FOUNDATION 02 ...
5901812096639 3.09€
Formulimi i veçantë i bazës ofron mbulim të plotë dhe të përsosur në lëkurë. Mbështjellë në mënyrë të përkryer të metat në lëkurë derisa e mbanë pamjen natyrale. Falë përbërjes së pigmenteve të silikonit, baza shpërndahet në mënyrë të përsosur duke mos lënë njolla në fytyrë. Ofron grim mat për orë të tëra. Përmbanë vitamina aktive komplekse C dhe E.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL INSTA CONCEAL & CO...
3614223355723 2.99€
Paleta e jonë për konturë dhe mbulim me shumë veprime është në dispozicion në 3 nuanca kremoze, e cila kamuflon tonet e ndryshme në fytyrë dhe ju lejon që të gdhendni anësoret e fytyrës, duke krijuar ten të përsosur natyral dhe veçori të përcaktuara. Aplikoni atë mbi bazë dhe përzieni. 3 nuanca për të plotësuar tonet e ndryshme përreth fytyrës tuaj, të cilat ju mundësojnë që të: Theksoni Mbuloni Konturoni  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL INSTA CONCEAL & CO...
3614223355716 2.99€
Paleta e jonë për konturë dhe mbulim me shumë veprime është në dispozicion në 3 nuanca kremoze, e cila kamuflon tonet e ndryshme në fytyrë dhe ju lejon që të gdhendni anësoret e fytyrës, duke krijuar ten të përsosur natyral dhe veçori të përcaktuara. Aplikoni atë mbi bazë dhe përzieni. 3 nuanca për të plotësuar tonet e ndryshme përreth fytyrës tuaj, të cilat ju mundësojnë që të: Theksoni Mbuloni Konturoni  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL INSTA CONCEAL & CO...
3614223355709 2.99€
Paleta e jonë për konturë dhe mbulim me shumë veprime është në dispozicion në 3 nuanca kremoze, e cila kamuflon tonet e ndryshme në fytyrë dhe ju lejon që të gdhendni anësoret e fytyrës, duke krijuar ten të përsosur natyral dhe veçori të përcaktuara. Aplikoni atë mbi bazë dhe përzieni. 3 nuanca për të plotësuar tonet e ndryshme përreth fytyrës tuaj, të cilat ju mundësojnë që të: Theksoni Mbuloni Konturoni  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA CONTOURING & STROBIN...
8011607270729 21.99€
A jeni gati për një sellfi madhështore? Ndiqeni këtë trend grimi, artin e zbukurimit të fytyrës, për t’i minimizuar njollat. Konturimi është teknikë grimi që përdoret për të gdhendur veçoritë e fytyrës dhe për të sjellur përcaktim më të madh tek vëllimet, falë kontrasteve të ndriqimit. Pudrat mat që janë të lehta dhe të buta, ju lejojnë që të krijoni efekt hijezues në fytyrën tuaj, për një pamje natyrale dhe të lëmuar. Blici është një…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA CONTOURING & STROBIN...
8011607270712 21.99€
A jeni gati për një sellfi madhështore? Ndiqeni këtë trend grimi, artin e zbukurimit të fytyrës, për t’i minimizuar njollat. Konturimi është teknikë grimi që përdoret për të gdhendur veçoritë e fytyrës dhe për të sjellur përcaktim më të madh tek vëllimet, falë kontrasteve të ndriqimit. Pudrat mat që janë të lehta dhe të buta, ju lejojnë që të krijoni efekt hijezues në fytyrën tuaj, për një pamje natyrale dhe të lëmuar. Blici është një…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA CONTOURING & STROBIN...
8011607270705 21.99€
A jeni gati për një sellfi madhështore? Ndiqeni këtë trend grimi, artin e zbukurimit të fytyrës, për t’i minimizuar njollat. Konturimi është teknikë grimi që përdoret për të gdhendur veçoritë e fytyrës dhe për të sjellur përcaktim më të madh tek vëllimet, falë kontrasteve të ndriqimit. Pudrat mat që janë të lehta dhe të buta, ju lejojnë që të krijoni efekt hijezues në fytyrën tuaj, për një pamje natyrale dhe të lëmuar. Blici është një…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA BLUSH LIKE A DOLL MAXI 20...
8011607255221 18.49€
LIKE A DOLL MAXI BLUSH është pudër kompakte nga Pupa, një pudër e butë dhe me peshë të lehtë që mveshet në mënyrë të përsosur në lëkurë për një fytyrë me ngjyrë natyrale dhe rrezatuese. Tekstura e saj shumë-shqisore përzihet lehtësisht për një efekt “pa njolla”. Ju do ta ndjeni prekjen e saj prej kadifeje në mollëzat e juaja, duket e mahnitshme, ju do te skuqeni! Paketimi me madhësi të madhe, me pasqyrë dhe me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA BLUSH LIKE A DOLL MAXI 20...
8011607254576 18.49€
LIKE A DOLL MAXI BLUSH është pudër kompakte nga Pupa, një pudër e butë dhe me peshë të lehtë që mveshet në mënyrë të përsosur në lëkurë për një fytyrë me ngjyrë natyrale dhe rrezatuese. Tekstura e saj shumë-shqisore përzihet lehtësisht për një efekt “pa njolla”. Ju do ta ndjeni prekjen e saj prej kadifeje në mollëzat e juaja, duket e mahnitshme, ju do te skuqeni! Paketimi me madhësi të madhe, me pasqyrë dhe me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA BLUSH LIKE A DOLL MAXI 20...
8011607254552 18.49€
LIKE A DOLL MAXI BLUSH është pudër kompakte nga Pupa, një pudër e butë dhe me peshë të lehtë që mveshet në mënyrë të përsosur në lëkurë për një fytyrë me ngjyrë natyrale dhe rrezatuese. Tekstura e saj shumë-shqisore përzihet lehtësisht për një efekt “pa njolla”. Ju do ta ndjeni prekjen e saj prej kadifeje në mollëzat e juaja, duket e mahnitshme, ju do te skuqeni! Paketimi me madhësi të madhe, me pasqyrë dhe me…
Krahaso QUICK SHOP