Shiko 1 - 32 nga 163 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA BEAUTY VOLUME...
3052503700106 8.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA TWIST UP THE ...
3052503702230 9.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA VOLUME GLAMOU...
3052503705149 8.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA VOLUME GLAMOU...
3052503727103 7.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA VOLUME GLAMOU...
3052503703121 8.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA VOLUME GLAMOU...
3052503707129 8.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA VOLUME GLAMOU...
3052503806105 7.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA VOLUME GLAMOU...
3052503821108 8.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA VOLUME GLAMOU...
3052503820101 8.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA VOLUME REVEAL...
3052503812113 10.89€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO EYELASHES MINK 3D HAIR ...
KOD1000000365 2.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO EYELASHES MINK 3D HAIR ...
KOD1000000366 2.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MAXFACTOR MASCARA CALORIE VOLU...
5011321208452 8.39€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MAXFACTOR MASCARA CALORIE VOLU...
50671304 8.39€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY MASCARA ALL IN ONE 13ml...
8690604457359 2.39€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY MASCARA CURLING 13ml | ...
8690604457342 2.39€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY MASCARA LENGTHENING 13m...
8690604457335 2.39€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY MASCARA VOLUMIZING 13ml...
8690604457366 2.39€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
14%
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR MASCARA SCULPTING WATE...
8690604110728 3.49€ 2.99€
Me brushën e saj të veçantë, krijon vetulla të plota me 10 herë më shumë vëllim. Ndihmon qerpikët që të duken të hidratuara, të ushqyera dhe të shëndosha me vajin e ullirit që e përmbanë. Ka tre varietete.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR SPIDER MASCARA DEEP BL...
8690604110643 2.99€
Maskara Spider Lash 3in1 do t’i bëjë qerpikët tuaj të duken më të gjatë duke i ndarë ato dhe duke shtuar përcaktim në momentin që e përdorni. Do ta kuptoni menjëherë që do t’i mbështjellë qerpikët si një rrjetë, duke iu dhënë pamje më të plotë dhe vëllimore. Falë vajit të ullirit që gjendet në formulën e saj, qerpikët tuaj do të duken të hidratuara, të ushqyera dhe të shëndosha.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
8%
Krahaso QUICK SHOP
MAYBELLINE MASCARA LASH SENSAT...
3600531143459 6.99€ 6.44€
Maskara Lash Sensational® Washable. Kjo formulë e lëngshme dhe freskët i kapë qerpikët nga rrënja deri tek maja duke krijuar një efekt të plotë të freskisë. Brusha ekskluzive freskuese me 10 shtresa të qimeve i sjell në pah qerpikët për një efekt të plotë senzacional. E testuar nga oftalmologu. E përshtatshme për përdoruesit e thjerrëzave.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MAYBELLINE MASCARA THE COLOSSA...
30079847 6.99€
Formula e kollagenit e shton vëllimin e kollagenit në mënyrë dramatike. E aplikuar nga MegaBrusha e jonë e madhësisë së madhe, edhe qerpikët më të shkurtër do të arrihen për një mbulim të përkryer dhe vëllim të jashtëzakonshëm.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
L’OREAL MASCARA MEGA VOL...
3600522066798 14.44€
E dizajnuar për të plotësuar qerpikët tuaj për një efekt të zgjatur dhe argëtues, maskara Mega Volume Collagene 24 Hour nga L’Oréal Paris mburret me brushën me madhësi të përkryer për aplikim efikas dhe të lehtë. E prodhuar për të depozituar më shumë maskarë në secilin qerpik për një pamje më të plotë, formula inovative është krijuar për të qëndruar deri në 24 orë.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
L’OREAL MASCARA VOLUMISS...
3600521018095 7.19€
Maskara vëllimore është dizajnuar për t’i bërë qerpikët tuaj të duken dukshëm më të gjera dhe më të gjata. Mund të hiqet lehtësisht me heqës grimi për sy. Fibrat e brushës i mbulojnë qerpikët plotësisht dhe pa shumë përpjekje. Formula është e pasuruar me Keramidë R dhe Pantenol të cilat ndikojnë që t’i bëjnë qerpikët të duken të kondicionuar, më të lëmuar dhe më të plotë.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUDA BEAUTY (IMITATION) MINK 3...
6871588746116 2.99€
E prodhuar me fibrat natyral (duke përfshirë qime të njeriut – për një pamje sa më realiste) dhe plotësisht të pa egërsuara, qerpikët imitim të Huda Beauty mund të ripërdoren deri në 12 herë (varësisht nga përkujdesi), për të zbadhuar sytë tuaj në mënyrë dramatike. Samantha #7 janë univerzalisht lajkatuese, me qerpikë të shtresuar të gjatësive të ndryshme, në një lidhëse të padukshme pambuku, për të arritur vëllim mesatar dhe me pamje valëvitëse dhe me…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUDA BEAUTY (IMITATION) MINK 3...
6871588746116D 2.99€
E prodhuar me fibrat natyral (duke përfshirë qime të njeriut – për një pamje sa më realiste) dhe plotësisht të pa egërsuara, qerpikët imitim të Huda Beauty mund të ripërdoren deri në 12 herë (varësisht nga përkujdesi), për të zbadhuar sytë tuaj në mënyrë dramatike. Samantha #7 janë univerzalisht lajkatuese, me qerpikë të shtresuar të gjatësive të ndryshme, në një lidhëse të padukshme pambuku, për të arritur vëllim mesatar dhe me pamje valëvitëse dhe me…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
UMA COSMETICS FIRST DATE MASCA...
4047523267004 4.29€
Maskara First Date nga uma cosmetics me vëllim me multi-efekt sjellë gjatësi dhe momentum tek qerpikët. Tekstura kremoze mundëson përdorim shumë të lehtë – pa i grumbulluar qerpikët. Me momentet më të mira në takimin e parë!
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
UMA COSMETICS LAS BOOSTER SERU...
4047523266007 6.29€
Formula inovative me kompleksin aktiv WidelashTM zakonisht mund të stimuloj rritjen e qerpikëve deri në masën 32%* dhe do të duken deri në tre herë më vëllimore* pas 15 diëve të aplikimit ditor. 70% e pjesëmarrësve në eksperiment poashtu kanë përjetuar përforcim të qerpikëve*. Aplikimi: Përdorni serumin Lash Booster si vijëzues për sy dhe leni ashtu që të thahet. Përsëritni këtë çdo ditë për një periudhë kohore prej 2 javësh. Ndihmë: për një trajtim të…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
UMA COSMETICS MASCARA WOW FALS...
4084600521000 4.09€
Brusha inovative e dyfisht zgjon efekt të menjëhershëm tek qerpikët artificial. Variant i cili është i papërshkueshëm nga uji.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
UMA COSMETICS SINGEL LASHES 10...
4084600449014 5.49€
Qerpikët individual në tre gjatësi të ndryshme për qerpikë të lakuar, vëllimor dhe të gjatë. Ngjitësi për qerpikë poashtu është i përfshirë në paketim. Hiqni në mënyrë të kujdesshme qerpikët nga paketimi dhe aplikoni një kot të hollë të ngjitësit të qerpikut tek pjesa fundore e tij. Aplikoni qerpikët me pincë. Ato mund të ripërdoren.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
UMA COSMETICS SINGEL LASHES 02...
4047523386002 5.49€
Në tre gjatësi të ndryshme përfshirë dhe ngjitësin për qerpikë – për qerpikë të përsosur.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
UMA COSMETICS MASCARA BOOST VO...
4047523377000 4.89€
Kombinimi i brushës me vëllim XXL dhe formulimi i veçantë, sigurojnë një vëllim spektakular të qerpikut. Zmadhoni qerpikët tuaj!  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP