Gjithsej 423 produkte

Krahaso QUICK SHOP
BELL HYPOALLERGENIC LIQUIDE EY...
5902082501602 2.19€
Korrektori kujdeset për lëkurën delikate nën sytë dhe zvogëlon vizualisht rrudhat. Ajo përshtatet me strukturën e lëkurës, duke fshehur të gjitha shenjat e lodhjes, hijet dhe mavijosjet. Është e domosdoshme për gratë që shpejt duan të mbulojnë në mënyrë efektive çdo papërsosmëri.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BELL HYPOALLERGENIC LIQUIDE EY...
2.19€
Korrektori kujdeset për lëkurën delikate nën sytë dhe zvogëlon vizualisht rrudhat. Ajo përshtatet me strukturën e lëkurës, duke fshehur të gjitha shenjat e lodhjes, hijet dhe mavijosjet. Është e domosdoshme për gratë që shpejt duan të mbulojnë në mënyrë efektive çdo papërsosmëri.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS GOLD LIFT EX...
5901761955040 0.94€
Formula unike e Luxury Anti-Wrinkle Gold Eye Pads vepron si trajtim intensiv i tërheqjes, duke siguruar përmirësim të menjëhershëm në qëndrueshmërinë e lëkurës rreth syve. Formula e koncentruar e mbyllur në vatën hydrogel aktivisht mbështet proceset e rigjenerimit. ILLUMISOFT COMPLEX ™ me witch hazel ekstraktin hidraton, freskon dhe shton shkëlqim të menjëhershëm. ALGAE EXTRACT parandalon formimin e rrudhave. Aplikimi: zbatohet mbi lëkurën e pastruar. Lëreni për 15-30 minuta. Për efektet maksimale të aplikoni mbi GOLD LIFT…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR DIAMONDS TERRACOTTA EY...
8690604083879 5.09€
Hijezim ndriques për sy me hije jashtëzakonisht të bukura! Me ngjyrë të pigmentuar lehtë, ju sjellë një shkëlqim intenziv që krijon pamje dramatike tek sytë tuaj – e përsosur për ndejë apo për mbrëmje!  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO HD AMPLIFIED DY...
5029066106032 18.19€
35 hije për sy me pigmentim të lartë në një paletë. Hije për sy të mahnitshme dhe me tone ditore të ngrohta mat që janë lehtë të përzieshme, me qëndrueshmëri të gjatë dhe të paketuara me pigmentim. E paketuar në një paletë të madhësisë së madhe me pasqyrë të madhësisë së plotë. Përbërësit: Mica, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Magnesium Stearate, Paraffinum Liquidum, Silica, Polybutene, Dimethicone, Methylparaben, Propylparaben. Mund të përmbaj: (+/-) TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
18%
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS MAKE-UP EYEL...
5907609339218 1.99€ 1.64€
Precizion i përsosur dhe ngjyra e thellë e zezë. Linja e bërë në mënyrë perfekte mund të nënvizojë sytë dhe të theksojë bukurinë dhe formën e tyre natyrore. Merr eyelinerin e ri Eveline dhe binduni se sa e lehtë dhe e këndshme është të bësh një vijë të saktë. Një moment është i mjaftueshëm për të shijuar një look të thellë dhe të gjallë duke marrë vëmendjen e të tjerëve. Eyeliner i ri është jashtëzakonisht…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
18%
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911505 5.49€ 4.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911526 4.49€ 3.59€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
22%
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911496 5.79€ 4.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911493 6.49€ 5.19€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
18%
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911466 7.29€ 5.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911465 7.89€ 6.29€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
11%
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI LIP SLEEK CONTOURING LIP...
737052836188 48.00€ 42.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI POWER LIQUID LINER ICONI...
737052841472 48.00€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
MAXFACTOR WILD SHADOW POT 80 |...
96083048 3.49€ 2.79€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY COVER UP LIQUID CONCEAL...
8690604458387 2.04€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL EXAGGERATE EYE LINER WP...
3607347887102 2.54€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL EXAGGERATE EYE LINER DE...
3607347887096 2.54€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION RE-LOADED PALETTE N...
5057566014533 4.99€
Koha për të marrë RELOADED! Hije të ngrohta pikante për dashnorët e kuqërremave dhe neutrals, në një shumëllojshmëri të hijeve mat dhe të ndritshme. Hije me pigment, të qëndrueshme, të butë dhe nuanca të syve që do t’ju mbajnë në trend gjatë gjithë vitit. • Vegan •Pa gluten
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FAST BASE CONCEALER...
5057566042987 4.59€
Theksoni, shndritni dhe hiqni qarqet nën sy shpejtë. Perfeksiononi shpejt dhe mbuloni qarqet e errëta duke vendosur pak pika (pak shkon shumë), të korrektorit nën sy me aplikuesin e vogël sfungjer. Butësisht vendoseni produktin me gishtërinjtë tuaj, një brushë ose një sfungjer për sy rrezatues. Korrektori i përsosur me mbulim të mesëm.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FAST BASE CONCEALER...
5057566034340 4.59€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR MONO MATTE EYE SHADOW ...
8690604038480 1.64€
Hijezimi për sy Mat Mono sjellë pamje me mat prej kadifeje dhe e bën grimin e syve tuaj të duket i përsosur. Hijezimi për sy Mono nga Flormar nuk krijon rrudha dhe ju lejon të përdorni çfardo stili të grimit që ju e dëshironi. Falë hijeve të saj të ndryshme, ju mund të krijoni pamje natyrale apo të guximshme grimi.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR MAKYAJ KALEMI EYELINER...
8690604384884 1.09€
Look-u i një lëngu me saktësinë e një lapsi. Ky laps i jashtëzakonshëm afatgjatë rezistent ndaj ujit do të qëndrojë në sy gjatë gjithë ditës.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION SOPH X ULTRA EYESHA...
5057566040068 9.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION RE-LOADED PALETTE I...
5057566014502 4.99€
Koha për të marrë RELOADED! Hije të ngrohta pikante për dashnorët e kuqërremave dhe neutrals, në një shumëllojshmëri të hijeve mat dhe të ndritshme. Hije me pigment, të qëndrueshme, të butë dhe nuanca të syve që do t’ju mbajnë në trend gjatë gjithë vitit. • Vegan •Pa gluten
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FAST BASE CONCEALER...
5057566034296 4.59€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FAST BASE CONCEALER...
5057566042932 4.59€
Theksoni, shndritni dhe hiqni qarqet nën sy shpejtë. Perfeksiononi shpejt dhe mbuloni qarqet e errëta duke vendosur pak pika (pak shkon shumë), të korrektorit nën sy me aplikuesin e vogël sfungjer. Butësisht vendoseni produktin me gishtërinjtë tuaj, një brushë ose një sfungjer për sy rrezatues. Korrektori i përsosur me mbulim të mesëm.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FAST BASE CONCEALER...
5057566034241 4.59€
Theksoni, shndritni dhe hiqni qarqet nën sy shpejtë. Perfeksiononi shpejt dhe mbuloni qarqet e errëta duke vendosur pak pika (pak shkon shumë), të korrektorit nën sy me aplikuesin e vogël sfungjer. Butësisht vendoseni produktin me gishtërinjtë tuaj, një brushë ose një sfungjer për sy rrezatues. Korrektori i përsosur me mbulim të mesëm.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS OMBRE EYESHADOW 10 1....
3052503961002 7.69€
Bourjois në një kuti të rrumbullakët është një produkt përfaqësues Bourjois me një histori prej 150 vjetësh. Bourjois ka zbuluar bukurinë femërore të një përbërje të arritshme dhe krijuese që nga viti 1863. Stilo një look të modës me këtë hije të mrekullueshëm të syve. Ai përzihet lehtë për një look elegant të pamundimshëm.Kutia kompakte me pasqyrë ju lejon të përmisoni grimin tuaj kudo që të shkoni.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS OMBRE EYESHADOW 03 1....
3052503960302 7.69€
Bourjois në një kuti të rrumbullakët është një produkt përfaqësues Bourjois me një histori prej 150 vjetësh. Bourjois ka zbuluar bukurinë femërore të një përbërje të arritshme dhe krijuese që nga viti 1863. Stilo një look të modës me këtë hije të mrekullueshëm të syve. Ai përzihet lehtë për një look elegant të pamundimshëm.Kutia kompakte me pasqyrë ju lejon të përmisoni grimin tuaj kudo që të shkoni.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS OMBRE EYESHADOW 02 1....
3052503960203 7.69€
Bourjois në një kuti të rrumbullakët është një produkt përfaqësues Bourjois me një histori prej 150 vjetësh. Bourjois ka zbuluar bukurinë femërore të një përbërje të arritshme dhe krijuese që nga viti 1863. Stilo një look të modës me këtë hije të mrekullueshëm të syve. Ai përzihet lehtë për një look elegant të pamundimshëm.Kutia kompakte me pasqyrë ju lejon të përmisoni grimin tuaj kudo që të shkoni.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS OMBRE EYESHADOW 01 1....
3052503960104 7.69€
Bourjois në një kuti të rrumbullakët është një produkt përfaqësues Bourjois me një histori prej 150 vjetësh. Bourjois ka zbuluar bukurinë femërore të një përbërje të arritshme dhe krijuese që nga viti 1863. Stilo një look të modës me këtë hije të mrekullueshëm të syve. Ai përzihet lehtë për një look elegant të pamundimshëm.Kutia kompakte me pasqyrë ju lejon të përmisoni grimin tuaj kudo që të shkoni.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP