Shiko 1 - 32 nga 84 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
BELL SECRETALE IDEAL BROW PENC...
5902082515951 2.79€
Theksoni bukurinë e vetullave tuaja! Me lapsin për modelimin e vetullave Secretale, ju do të mund të theksoni formën e tyre si dhe të shtoni ngjyrën e tyre natyrale. Do të ishte zgjidhje e përkryer për gra me vetulla shumë të ndriquara apo të holla. Vazhdueshmëria e pudrës e bën aplikimin shumë të lehtë. Produkti mbetet në vetulla për një kohë të gjatë dhe nuk largohet pas dushit. Për një efekt optimal, theksoni vetullat me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL EYEBROW GEL 002 5ml | G...
3614223345632 3.99€
Brushë precize për aplikim të njëtrajtshëm Vetulla të gdhendura dhe të përcaktuara gjatë tërë ditës Teksturë e rehatshme e gellit me peshë të lehtë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW DEFINITION CREAM ...
8011607249091 12.99€
Për shkak të formulës së saj kremoze dhe të butë, kremi aplikohet lehtësisht me aplikator. Lejoni fytyrën tuaj të ndriqoj me ngjyrat e dëlira të PUPA-s. Përfitimet: Lehtë për tu përdorur E butë, me teksturë kremoze dhe ultra e pigmentuar Pa paraben dhe e testuar dermatologjikisht. Me rreziqe të vogla nga alergjitë Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël të kremit tek aplikatori Përdorni skajin e fundit të brushës për të krijuar formën që ju e dëshironi…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL INTENSE PO...
8011607282838 8.99€
Pudër e jashtëzakonshme e pangjitur, me përfundim natyral. Për vetulla të plota dhe të intensifikuara. Tekstura e pigmentuar, me peshë të lehtë dhe shumë e mirë, ngjitet në mënyrë të përsosur tek vetullat e juaja, duke i ngjyrosur ato dhe duke i bërë ato më të plota. Rezultati i grimit është ndërtues. Aplikatori shkumë është i përshtatshëm dhe praktik, i përsosur për aplikim të lehtë dhe të përshtatshëm. Është ideal për lyerje të trashë dhe të hollë.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL TRUE 04 | ...
8011607282951 8.79€
Lapsi për buzë të vizatuara dhe të përcaktuara në mënyrë të përkryer, me pigment ultra intensiv të ngjyrës. Për përdorim ditor: përdoret vetëm për efekt mat të sofistikuar apo para lapsit për buzë për të rritur qëndrueshmërinë dhe për të krijuar efekt barriere. Mademi është i butë dhe i lëmuar, i lehtë për ta përdorur. Smudge latex ndihmon për të shpërndarë ngjyrën në mënyrë të barabartë. E testuar nga dermatologu. Pa paraben.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL TRUE 03 | ...
8011607282944 8.79€
Lapsi për buzë të vizatuara dhe të përcaktuara në mënyrë të përkryer, me pigment ultra intensiv të ngjyrës. Për përdorim ditor: përdoret vetëm për efekt mat të sofistikuar apo para lapsit për buzë për të rritur qëndrueshmërinë dhe për të krijuar efekt barriere. Mademi është i butë dhe i lëmuar, i lehtë për ta përdorur. Smudge latex ndihmon për të shpërndarë ngjyrën në mënyrë të barabartë. E testuar nga dermatologu. Pa paraben.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL TRUE 02 | ...
8011607282937 8.79€
Lapsi për buzë të vizatuara dhe të përcaktuara në mënyrë të përkryer, me pigment ultra intensiv të ngjyrës. Për përdorim ditor: përdoret vetëm për efekt mat të sofistikuar apo para lapsit për buzë për të rritur qëndrueshmërinë dhe për të krijuar efekt barriere. Mademi është i butë dhe i lëmuar, i lehtë për ta përdorur. Smudge latex ndihmon për të shpërndarë ngjyrën në mënyrë të barabartë. E testuar nga dermatologu. Pa paraben.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL TRUE 01 | ...
8011607282920 8.79€
Lapsi për buzë të vizatuara dhe të përcaktuara në mënyrë të përkryer, me pigment ultra intensiv të ngjyrës. Për përdorim ditor: përdoret vetëm për efekt mat të sofistikuar apo para lapsit për buzë për të rritur qëndrueshmërinë dhe për të krijuar efekt barriere. Mademi është i butë dhe i lëmuar, i lehtë për ta përdorur. Smudge latex ndihmon për të shpërndarë ngjyrën në mënyrë të barabartë. E testuar nga dermatologu. Pa paraben.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL INTENSE PO...
8011607282845 8.99€
Pudër e jashtëzakonshme e pangjitur, me përfundim natyral. Për vetulla të plota dhe të intensifikuara. Tekstura e pigmentuar, me peshë të lehtë dhe shumë e mirë, ngjitet në mënyrë të përsosur tek vetullat e juaja, duke i ngjyrosur ato dhe duke i bërë ato më të plota. Rezultati i grimit është i ndërtueshëm. Aplikatori shkumë është i përshtatshëm dhe praktik, i përsosur për aplikim të lehtë dhe të përshtatshëm. Është ideal për lyerje të trashë dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL INTENSE PO...
8011607282821 8.99€
Pudër e jashtëzakonshme e pangjitur, me përfundim natyral. Për vetulla të plota dhe të intensifikuara. Tekstura e pigmentuar, me peshë të lehtë dhe shumë e mirë, ngjitet në mënyrë të përsosur tek vetullat e juaja, duke i ngjyrosur ato dhe duke i bërë ato më të plota. Rezultati i grimit është i ndërtueshëm. Aplikatori shkumë është i përshtatshëm dhe praktik, i përsosur për aplikim të lehtë dhe të përshtatshëm. Është ideal për lyerje të trashë dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL INTENSE PO...
8011607282814 8.99€
Pudër e jashtëzakonshme e pangjitur, me përfundim natyral. Për vetulla të plota dhe të intensifikuara. Tekstura e pigmentuar, me peshë të lehtë dhe shumë e mirë, ngjitet në mënyrë të përsosur tek vetullat e juaja, duke i ngjyrosur ato dhe duke i bërë ato më të plota. Rezultati i grimit është i ndërtueshëm. Aplikatori shkumë është i përshtatshëm dhe praktik, i përsosur për aplikim të lehtë dhe të përshtatshëm. Është ideal për lyerje të trashë dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL HD 04 | LA...
8011607271207 9.99€
Maja e hollë lejon aplikim me përcaktim shumë të mirë për vetulla të gdhendura. Tekstura me lëshim të përsosur të ngjyrës, siguron vija precize dhe intensive. Me rrezik të vogël nga alergjitë. E testuar dermatologjikisht. Pa paraben.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL HD 03 | LA...
8011607271191 9.99€
Maja e hollë lejon aplikim me përcaktim shumë të mirë për vetulla të gdhendura. Tekstura me lëshim të përsosur të ngjyrës, siguron vija precize dhe intensive. Me rrezik të vogël nga alergjitë. E testuar dermatologjikisht. Pa paraben.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL HD 02 | LA...
8011607271184 9.99€
Maja e hollë lejon aplikim me përcaktim shumë të mirë për vetulla të gdhendura. Tekstura me lëshim të përsosur të ngjyrës, siguron vija precize dhe intensive. Me rrezik të vogël nga alergjitë. E testuar dermatologjikisht. Pa paraben.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW PENCIL HD 01 | LA...
8011607271177 9.99€
Maja e hollë lejon aplikim me përcaktim shumë të mirë për vetulla të gdhendura. Tekstura me lëshim të përsosur të ngjyrës, siguron vija precize dhe intensive. Me rrezik të vogël nga alergjitë. E testuar dermatologjikisht. Pa paraben.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BELL SECRETALE IDEAL BROW PENC...
5902082515968 2.99€
Theksoni bukurinë e vetullave tuaja! Me lapsin për modelimin e vetullave Secretale, ju do të mund të theksoni formën e tyre si dhe të shtoni ngjyrën e tyre natyrale. Do të ishte zgjidhje e përkryer për gra me vetulla shumë të ndriquara apo të holla. Vazhdueshmëria e pudrës e bën aplikimin shumë të lehtë. Produkti mbetet në vetulla për një kohë të gjatë dhe nuk largohet pas dushit. Për një efekt optimal, theksoni vetullat me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BELL SECRETALE IDEAL BROW PENC...
5902082515944 2.79€
Theksoni bukurinë e vetullave tuaja! Me lapsin për modelimin e vetullave Secretale, ju do të mund të theksoni formën e tyre si dhe të shtoni ngjyrën e tyre natyrale. Do të ishte zgjidhje e përkryer për gra me vetulla shumë të ndriquara apo të holla. Vazhdueshmëria e pudrës e bën aplikimin shumë të lehtë. Produkti mbetet në vetulla për një kohë të gjatë dhe nuk largohet pas dushit. Për një efekt optimal, theksoni vetullat me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FOCUS&FIX EYEB...
5029066014184 3.49€
Produkti themelor duhet të ketë kuti të vetullave që përmban 3 pjesë pluhuri për vetulla si dhe krem dylle. Hijezimet janë shumë të përzieshme në mënyrë që të përshtaten lehtësisht me ngjyrën e vetullave dhe aplikatori që është i përfshirë në kuti, është i tëri që ju duhet për vetulla të përkryera. Përbërësit: Mica, Talc, Magnesium Stearate, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Methylparaben Mund të përmbajë: (+/-) TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 77499,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR EYEBROW LINER 004 LIGH...
8690604242566 2.59€
Vijëzues për vetulla, që është formulë e bazuar në ujë, përdoret lehtësisht falë majës së saj të hollë dhe të butë dhe e cila ndihmon në arritjen e rezultateve më të mira. Flormar Eyebrow Liner është në dispozicion në ngjyra të ndryshme, dhe verzioni i saj në ngjyrë të zezë përmbanë pigment Carbon Black. Ky pigment sjellë pamje intensive për vetullat e juaja. Eyebrow Liner është poashtu rezistent ndaj ujit dhe sjellë performancë të qëndrueshme.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR EYEBROW LINER 003 MEDI...
8690604242559 2.59€
Vijëzues për vetulla, që është formulë e bazuar në ujë, përdoret lehtësisht falë majës së saj të hollë dhe të butë, dhe e cila ndihmon në arritjen e rezultateve më të mira. Flormar Eyebrow Liner është në dispozicion në ngjyra të ndryshme, dhe verzioni i saj në ngjyrë të zezë përmbanë pigment Carbon Black. Ky pigment sjellë pamje intensive për vetullat e juaja. Eyebrow Liner është poashtu rezistent ndaj ujit dhe sjellë performancë të qëndrueshme.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR EYEBROW LINER 006 DEEP...
8690604242580 2.59€
Vijëzues për vetulla, që është formulë e bazuar në ujë, përdoret lehtësisht falë majës së saj të hollë dhe të butë dhe e cila ndihmon në arritjen e rezultateve më të mira. Flormar Eyebrow Liner është në dispozicion në ngjyra të ndryshme, dhe verzioni i saj në ngjyrë të zezë përmbanë pigment Carbon Black. Ky pigment sjellë pamje intensive për vetullat e juaja. Eyebrow Liner është poashtu rezistent ndaj ujit dhe sjellë performancë të qëndrueshme.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR WATERPROF EYEBROW No: ...
8690604278701 1.14€
I formëson dhe i ngjyros vetullat.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR WATERPROF EYEBROW No: ...
8690604109449 1.14€
I formëson dhe i ngjyros vetullat.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR WATERPROF EYEBROW No: ...
8690604109432 1.14€
I formëson dhe i ngjyros vetullat.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR WATERPROF EYEBROW No: ...
8690604109425 1.14€
I formëson dhe i ngjyros vetullat.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR WATERPROF EYEBROW No: ...
8690604109418 1.14€
I formëson dhe i ngjyros vetullat.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN MICROBLADING STARTER SET |...
4047816018801 249.99€
Me setin e LCN-së Microblading Starter, jo jeni të pajisur mirë për të aplikuar metodën manuale të pigmentimit. Përbërja: Brisqe mikroprerëse – 18 copë Brisqe mikroprerëse – 12 copë 5 copë brisqe mikroprerëse – 14 copë 5 copë brisqe laps mikroprerës – 14 copë PMC ngjyrë e zezë PMC ngjyrë fasulje PMC ngjyrë portokalli Balsam për lëkurë Vijëzues i bardhë Laps për vetulla Tas për ngjyrë Mbajtës për ngjyrë  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW THIS WAY EYEBROW 3...
3614223393459 3.99€
Kutia për vetulla, Brow This Way në ngjyrën e Zezë të Butë nga Rimmel është një produkt i përsosur për të arritur vetulla më të përcaktuara në vetëm 3 hapa. Duke i dhënë lavdatë formulës së qëndrueshme dhe të rehatshme, kutia do të mundësoj që të mbani vetullat e juaja të duken në mënyrë të përsosur përgjatë gjithë ditës.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW THIS WAY EYEBROW 3...
3614223393442 3.99€
Kutia për vetulla, Brow This Way në ngjyrën Kafe e Errët nga Rimmel është një produkt i përsosur për të arritur vetulla më të përcaktuara në vetëm 3 hapa. Duke i dhënë lavdatë formulës së qëndrueshme dhe të rehatshme, kutia do të mundësoj që të mbani vetullat e juaja të duken në mënyrë të përsosur përgjatë gjithë ditës.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW THIS WAY EYEBROW 3...
3614223393435 3.99€
Kutia për vetulla, Brow This Way në ngjyrën Kafe Mesatare nga Rimmel është një produkt i përsosur për të arritur vetulla më të përcaktuara në vetëm 3 hapa. Duke i dhënë lavdatë formulës së qëndrueshme dhe të rehatshme, kutia do të mundësoj që të mbani vetullat e juaja të duken në mënyrë të përsosur përgjatë gjithë ditës.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW THIS WAY EYEBROW 3...
3614223393428 3.99€
Kutia për vetulla, Brow This Way në ngjyrën Kafe e Lehtë nga Rimmel është një produkt i përsosur për të arritur vetulla më të përcaktuara në vetëm 3 hapa. Duke i dhënë lavdatë formulës së qëndrueshme dhe të rehatshme, kutia do të mundësoj që të mbani vetullat e juaja të duken në mënyrë të përsosur përgjatë gjithë ditës.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION BROW POMADE GRAPHIT...
5029066087690 6.49€
E testuar plotësisht nga njollosja dhe uji, Brow Pomade është e përkryer për ngjyrosjen dhe përcaktimin, pa plasaritje, të vetullave. Formula e kremit ndërtues ofron mbulim me qëndrueshmëri të gjatë për konturimin, mbushjen dhe teksturimin e vetullave. Është i disponueshëm në gjashtë nuancva të testuara kundër njollosjes dhe vjen e kompletuar me brushë për vetulla në mënyrë që të përdoret lehtë.  
Krahaso QUICK SHOP