Gjithsej 723 produkte

Krahaso QUICK SHOP
DELIA CAMELEO SILVER CONDITION...
3.49€
Kondicioner për flokë bjonde, gri dhe të zbardhura Eliminon reflektimet e verdha në flokë Ndriçon dhe jep shkëlqim argjendi Flokët gri ofrojnë një reflektim të bukur, platini Përdorimi sistematik thellon intensitetin e toneve platin Për përdorim të përditshëm Rigjeneron në mënyrë efektive Zbutë flokët pa rënduar Ajo jep butësi flokëve, shkëlqim dhe elasticitet Flokët gri dhe siguron një reflektim të bukur platini. Rigjallëron në mënyrë efektive, zbut flokët pa pesha dhe u jep atyre një…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DELIA CAMELEO SILVER MASK 200M...
4.49€
Maska për flokë bjonde, gri dhe të zbardhura Eliminon reflektimet e verdha në flokë Ndriçon dhe jep shkëlqim argjendi.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON BLONDE KERATIN SHAMPOO ...
8000836134902 10.49€
Një zgjidhje ideale për të përfunduar dhe zgjatur rezultatet e trajtimeve zbardhuese. Butësisht pastron flokët pa e peshuar poshtë, duke ruajtur shkëlqimin, shkëlqimin dhe butësinë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS FIXING WAX FOR H...
24000420 5.99€
Dyllë me bazë uji për flokë me parfum: e lagur, e shndërritshme dhe me efekt shkëlqyes. Teksturë kompakte, e lehtë për përdorim. Formulë profesionale. 100ml  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS FIXING WAX FOR H...
24000421 5.99€
Dyllë me bazë uji për flokë me parfum: e lagur, e shndërritshme dhe me efekt shkëlqyes. Teksturë kompakte, e lehtë për përdorim. Formulë profesionale. 100ml  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS FIXING WAX FOR H...
24000422 5.99€
Dyllë me bazë uji për flokë me parfum: e lagur, e shndërritshme dhe me efekt shkëlqyes. Teksturë kompakte, e lehtë për përdorim. Formulë profesionale. 100ml  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EURO SO.CAP HAIR EXTENSION WHI...
8033123098359 0.99€
Capta Straight Weft Hair Extensions janë 100% Remy Natural Indian Temple Hair që mbahet së bashku nga një fije e dyfishtë e hollë dhe ultra rezistente që lejon aplikimet të jenë pothuajse të padukshme dhe minimizon rëniet e shtojcave.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EURO SO.CAP WEFT HAIR EXTENSIO...
8033123107686 99.99€
Capta Straight Weft Hair Extensions janë 100% Remy Natural Indian Temple Hair që mbahet së bashku nga një fije e dyfishtë e hollë dhe ultra rezistente që lejon aplikimet të jenë pothuajse të padukshme dhe minimizon rëniet e shtojcave.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EURO SO.CAP WEFT HAIR EXTENSIO...
8033123107730 99.99€
Capta Straight Weft Hair Extensions janë 100% Remy Natural Indian Temple Hair që mbahet së bashku nga një fije e dyfishtë e hollë dhe ultra rezistente që lejon aplikimet të jenë pothuajse të padukshme dhe minimizon rëniet e shtojcave.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE COLOUR CONDITIONER ...
12.89€
Krem për kondicionim pas ngjyrës, shpërlahet. I jep flokëve një nxitje të ushqyerjes dhe hidratimit pas ngjyrosjes. Mban ngjyrën e ndritshme dhe me shkëlqim më të gjatë. Ai është plotësuesi perfekt për çdo trajtim me ngjyra. Përfitimet: I jep flokëve një nxitje të ushqyerjes dhe hidratimit pas ngjyrosjes. Mban ngjyrën e ndritshme më të gjatë. Formula pa paraben, pa sulfate.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE HL SHAMPOO 1000ML |...
11.89€
VEÇORITË DHE PËRFITIMET Shamponi HL i u siguron flokëve veti ushqyese që nxisin rritjen e flokëve dhe që ngadalësojnë rënien e tyre. Ky është një shampon i përkryer për periudhat sezonale të humbjes së flokëve. Përdoret me HL locion, që është një trajtim shumë efektiv për ndalimin e rënies së flokëve. Formula e saj lehtëson pastrimin. Ajo nuk i thanë dhe nuk i rëndon flokët. Përfitimet: E ushqen lëkurën e kokës. Siguron veti ushqyese për të nxitur…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA PROFESSIONAL E-LINE TO SHI...
8412261046154 5.49€
Spërkatës me shkëlqim natyral për stilim përfundimtar. Të dizanjuar që të japin përfundim shkëlqyes dhe ndriçues në flokë të dëmtuar. Formulë jo e yndyrshme.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
5%
Krahaso QUICK SHOP
BATISTE DRY SHAMPOO FRESH 200m...
5010724527450 3.89€ 3.69€
Ndjesia Bashkëkohore, moderne dhe të freskët bëjnë këtë shampo unisex të thatë shumë të mirë për të gjithë. Është mënyra ideale për të pastruar dhe freskuar menjëherë flokët në mes të larjes, ndërkohë që flokët ndihen më të trashë! Vetëm mos harroni të ndani mirë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
5%
Krahaso QUICK SHOP
BATISTE DRY SHAMPOO BLUSH 200m...
5010724527375 3.89€ 3.69€
Thelbi i feminitetit, Blush është mënyra flirtuese me lule për të kthyer kokat. Disa spërkatës të shpejtë menjëherë u u lënë flokëve ndjenjë të pastër, të freskët,të plotë dhe me cilësi.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
5%
Krahaso QUICK SHOP
BATISTE DRY SHAMPOO ORIGINAL ...
5010724527481 3.89€ 3.69€
Merreni me Batiste Original. Adhuruar nga inovatorët dhe origjinatorët, është shampo klasike e thatë që menjëherë e bën flokët tuaj të ndjehen të pastër, të freskët, të plotë dhe me cilësi.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
6%
Krahaso QUICK SHOP
BATISTE DRY SHAMPOO XXL VOLUME...
5010724529072 4.79€ 4.49€
Merrni flokët tuaj në lartësi të reja me këtë llak. Nëse jeni duke kërkuar për stile qiellore, ky është produkti stilizues për ju. Është e mbushur me Keratin, për të ndihmuar në forcim dhe vajit Inca Inchi, për të ushqyer, kështu që ju mund të rregulloni flokët tuaj duke ditur se frizura juaj do të qëndrojnë e shëndetshme gjithashtu.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WAHL MAGIC CLIP HAIR CLIPPER |...
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE GOLD HAIR PINS 1x30pcs ...
KOD0005911428 0.79€
Këta tela për flokë janë delikatë dhe romantikë. Secili prej tyre ka veçori të dizajnit të cilësisë së lartë. Të hijshëm dhe të bukur. Ngjyra e tyre ari shkëlqen dhe reflekton bukuri të paparë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE RUBBER BANDS 200G | LID...
KOD0005911418 1.49€
Lidhëse gome për flokë. Të përshtatshme për modelime të ndryshme flokësh, e sidomos për flokët bistek. Ekonomike dhe të qëndrueshme. Shumë fleksibile dhe elastike.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DELIA CAMELEO BEARD MOUSTACHE ...
5901350470893 5.99€
Hidraton të dyja:qimet dhe lëkurën për një pamje të shëndetshme dhe butësi të jashtëzakonshme. Rigjeneron lëkurën dhe zbut qimet e fytyrës. Ofron shkëlqim dhe aromë të madhe. Parandalon nyjezimin e mjekrrës dhe absorbohet shpejtë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DELIA CAMELEO BEARD MOUSTACHE ...
5901350470909 5.99€
Stilizoni dhe mbani formën e dëshiruar të mjekrës tuaj dhe mustaqeve. Hidraton intensivisht qimet e thata Formulë e lehtë me bazë uji që nuk i rëndon qimet Zbut qimet e trasha Përfitimet për imazhin tuaj – zbut dhe shton aromë të madhe, nuk i bën qimet të duken me vaj Praktik- parandalon ndërprerjen e mjekrrës dhe lehtësisht del jashtë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NOOK MAGIC ARGANOIL SECRET ABS...
8033171865255 6.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NOOK MAGIC ARGANOIL BI-PHASE L...
8033171865330 11.49€
Të gjitha magjitë e një rituali të çmuar dhe të angazhuar, të përkushtuar për të gjitha llojet e flokëve, duke punuar në brendësi të fibrave për të garantuar hidratim të menjëhershëm, shkëlqim dhe një përfundim jashtëzakonisht të butë, duke i lënë flokët më të fortë dhe më të shëndetshëm. BUKURI E PASTËR? PO Një rezultat i mundësuar në sajë të formulës pa Parabens, Sodium Lauryl Sulfate (SLS), Sodium Lauryl Ether Sulfate (SLES). Çdo produkt është…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NOOK MAGIC ARGANOIL SECRET SHA...
8033171865279 9.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE HAIR ROLLERS WITH SPONG...
KOD0005911422 0.99€
Llokme flokësh. E gjithanshme, mund të përdoret në lloje të ndryshme të flokëve; Dizajn i hapur për qarkullim më të mirë të ajrit. Këto llokme për flokë dallojnë për nga madhësia, kapen tek floku pa kapëse apo tela, dhe janë tejet të përshtatshme. Krijojnë valë, vëllim, dhe ngritje, pa lënë shenja në flokë. Të përkryera për flokë normale, të trasha, të thara apo edhe të lagura. Llokmet e kapin flokun pa patur nevojë për tela.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE HAIR ROLLERS WITH SPONG...
KOD0005911423 0.99€
Llokme flokësh. E gjithanshme, mund të përdoret në lloje të ndryshme të flokëve; Dizajn i hapur për qarkullim më të mirë të ajrit. Këto llokme për flokë dallojnë për nga madhësia, kapen tek floku pa kapëse apo tela, dhe janë tejet të përshtatshme. Krijojnë valë, vëllim, dhe ngritje, pa lënë shenja në flokë. Të përkryera për flokë normale, të trasha, të thara apo edhe të lagura. Llokmet e kapin flokun pa patur nevojë për tela.…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE HAIR ROLLERS WITH SPONG...
KOD0005911424 0.99€
Llokme flokësh. E gjithanshme, mund të përdoret në lloje të ndryshme të flokëve; Dizajn i hapur për qarkullim më të mirë të ajrit. Këto llokme për flokë dallojnë për nga madhësia, kapen tek floku pa kapëse apo tela, dhe janë tejet të përshtatshme. Krijojnë valë, vëllim, dhe ngritje, pa lënë shenja në flokë. Të përkryera për flokë normale, të trasha, të thara apo edhe të lagura. Llokmet e kapin flokun pa patur nevojë për tela.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE HAIR ROLLERS WITH SPONG...
KOD0005911425 0.99€
Llokme flokësh. E gjithanshme, mund të përdoret në lloje të ndryshme të flokëve; Dizajn i hapur për qarkullim më të mirë të ajrit. Këto llokme për flokë dallojnë për nga madhësia, kapen tek floku pa kapëse apo tela, dhe janë tejet të përshtatshme. Krijojnë valë, vëllim, dhe ngritje, pa lënë shenja në flokë. Të përkryera për flokë normale, të trasha, të thara apo edhe të lagura. Llokmet e kapin flokun pa patur nevojë për tela.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE HAIR ROLLERS WITH SPONG...
KOD0005911426 0.99€
Llokme flokësh. E gjithanshme, mund të përdoret në lloje të ndryshme të flokëve; Dizajn i hapur për qarkullim më të mirë të ajrit. Këto llokme për flokë dallojnë për nga madhësia, kapen tek floku pa kapëse apo tela, dhe janë tejet të përshtatshme. Krijojnë valë, vëllim, dhe ngritje, pa lënë shenja në flokë. Të përkryera për flokë normale, të trasha, të thara apo edhe të lagura. Llokmet e kapin flokun pa patur nevojë për tela.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE HAIR ROLLERS 1x10pcs 2m...
KOD0005911420 0.99€
Llokme flokësh. E gjithanshme, mund të përdoret në lloje të ndryshme të flokëve; Dizajn i hapur për qarkullim më të mirë të ajrit. Këto llokme për flokë dallojnë për nga madhësia, kapen tek floku pa kapëse apo tela, dhe janë tejet të përshtatshme. Krijojnë valë, vëllim, dhe ngritje, pa lënë shenja në flokë. Të përkryera për flokë normale, të trasha, të thara apo edhe të lagura. Llokmet e kapin flokun pa patur nevojë për tela.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE HAIR ROLLERS 1x10pcs 3m...
KOD0005911419 0.99€
Llokme flokësh. E gjithanshme, mund të përdoret në lloje të ndryshme të flokëve; Dizajn i hapur për qarkullim më të mirë të ajrit. Këto llokme për flokë dallojnë për nga madhësia, kapen tek floku pa kapëse apo tela, dhe janë tejet të përshtatshme. Krijojnë valë, vëllim, dhe ngritje, pa lënë shenja në flokë. Të përkryera për flokë normale, të trasha, të thara apo edhe të lagura. Llokmet e kapin flokun pa patur nevojë për tela.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE SONAR STRAINGHTENING IR...
6927723907239 14.99€
Drejtuese për flokë. Nxehtësi e përballueshme lehtë për flokët. U jep atyre volum, shkëlqim dhe butësi kashmiri. Flokë të drejta me drejtuesen e cila bën mrekulli. Ekonomike, e qëndrueshme dhe tejet e lehtë për t’u përdorur.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP