11 produkt/e.

Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BODY SPRAY MANGO 125ml ...
4003583183807 3.19€
Spërkatës për trup për lëkurë të ushqyer me aromë rifreskese të mangos. Posedon aq përmbajtje të pemëve sa që do ta humbisni kokën! Refreskues. Vegan. E testuar dermatologjikisht.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BODY LOTION MANGO 200ml...
4003583184231 2.99€
Losion për trup me përmbajtje të pemëve me aromë ekzotike të mangos, për lëkurë me ndjeshmëri senzacionale. Hidratues. Vegan. E testuar dermatologjikisht.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BODY LOTION STRAWBERRY ...
4003583183906 2.99€
Losion ushqyes për trup me shije të aromës së dredhëzës për lëkurë të butë. Hidratuese. Vegane. E testuar dermatologjikisht.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X POLISHING BODY SCRUB ...
5060148804415 8.90€
Polishing Body Scrub është pilling delikat i cili bën largimin e qelizave të lëkurës pa e dëmtuar atë. Përmban gjalp të sheas dhe vaj bajameje të ëmbël, e cila ushqen dhe zbutë lëkurën pas trajtimit. Përdoret para spërkatësit tan ose kremave tjera për rrezitje në mënyrë që ngjyra e trajtuar të jetë sa më e njëtrajtshme dhe sa më e bukur. Duhen 3 ose 4 ditë pas pas përdorimit të spërkatësit tan që ngjyra të largohet gradualisht dhe në…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X POLISHING BODY SCRUB ...
5060148804606 15.50€
Polishing Body Scrub është pilling delikat i cili bën largimin e qelizave të lëkurës pa e dëmtuar atë. Përmban gjalp të sheas dhe vaj bajameje të ëmbël, e cila ushqen dhe zbutë lëkurën pas trajtimit. Përdoret para spërkatësit tan ose kremave tjera për rrezitje në mënyrë që ngjyra e trajtuar të jetë sa më e njëtrajtshme dhe sa më e bukur. Duhen 3 ose 4 ditë pas pas përdorimit të spërkatësit tan që ngjyra të largohet gradualisht dhe në…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X HIGH INTENSITY TANNIN...
5060148804446 15.50€
Merrni Mini HIT në shishe të vogël, dhe përfitoni pamje brenda një ore. Një shishe me dimenzione të përkryera për të provuar produktin, për të udhëtuar dhe për të kërcyer në ndonjë ndenjë kur kemi parasysh që shfrytëzimi racional i kohës është esencial.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X GRADUAL SELF TAN LOTI...
5060148804422 11.50€
Formula hidratuese e kremit Gradual Self Tan Lotion është e përkryer për të arritur një ten me shkëlqim të bukur dhe natyral brenda vetëm disa orëve. Për të fituar ten më të thellë, vetëm e përsërisni lyerjen derisa të arrini atë që e dëshironi. Losioni përmban përbërës hidratues dhe anti-celulit dhe është shumë i këndshëm për lëkurën. Ka aromë të këndshme kokosi. Pasi ta përdorni, do të keni ndjenjën e këndshme thuajse jeni kthyer nga…
Lexo më Shumë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X GRADUAL SELF TAN LOTI...
5060148804613 20.95€
Formula hidratuese e kremit Gradual Self Tan Lotion është e përkryer për të arritur një ten me shkëlqim të bukur dhe natyral brenda vetëm disa orëve. Për të fituar ten më të thellë, vetëm e përsërisni lyerjen derisa të arrini atë që e dëshironi. Losioni përmban përbërës hidratues dhe anti-celulit dhe është shumë i këndshëm për lëkurën. Ka aromë të këndshme kokosi. Pasi ta përdorni, do të keni ndjenjën e këndshme thuajse jeni kthyer nga…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X DEEP SELF TAN TINTED ...
5060148804620 29.95€
Nëse jeni duke kërkuar produkt që ju sjellë ngjyre kafe natyrale më të mbyllur, atëherë do të adhuroni Deep Self Tan Lotion. Losioni nuk len shenja nëse përdoret në mënyrën e duhur. Poashtu, është i dukshëm me ngjyrë kafeje në mënyrë që ju ta keni më të lehtë aplikimin e tij. I pasuruar me përbërës ushqyes, ky formulim do t’ju bëjë lëkurën e hidratuar, të butë dhe me ten të bukur veror. Për aplikim më të…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X DEEP SELF TAN LOTION ...
5060148804439 15.50€
Nëse jeni duke kërkuar produkt që ju sjellë ngjyre kafe natyrale më të mbyllur, atëherë do të adhuroni Deep Self Tan Lotion. Losioni nuk len shenja nëse përdoret në mënyrën e duhur. Poashtu, është i dukshëm me ngjyrë kafeje në mënyrë që ju ta keni më të lehtë aplikimin e tij. I pasuruar me përbërës ushqyes, ky formulim do t’ju bëjë lëkurën e hidratuar, të butë dhe me ten të bukur veror. Për aplikim më të…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X 1HR SELF TAN TINTED L...
5060148804651 29.95€
E formuluar për ata që dëshirojnë të kujdesen për lëkurën ndaj rrezeve UV të diellit; e pasuruar me përbërës hidratues, dhe çka është edhe më me rëndësi, është se ka efikasitet! Nënshkrimi i Sienna X për aromë, ngjyrë dhe rezultate Përmban Q10 kundër mplakjes, vitamin E hidratues, Aloe Vera dhe ekstrakt të avokados. Mbusheni me përshpejtues të rrezitjes për të optimizuar performancën. Përdorni dorezën Sienna X dhe lejeni të qëndroj në lëkurë për 1 orë…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP