Gjithsej 81 produkte

Krahaso QUICK SHOP
DIKSON BLONDE KERATIN SHAMPOO ...
8000836134902 10.49€
Një zgjidhje ideale për të përfunduar dhe zgjatur rezultatet e trajtimeve zbardhuese. Butësisht pastron flokët pa e peshuar poshtë, duke ruajtur shkëlqimin, shkëlqimin dhe butësinë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE HL SHAMPOO 1000ML |...
11.89€
VEÇORITË DHE PËRFITIMET Shamponi HL i u siguron flokëve veti ushqyese që nxisin rritjen e flokëve dhe që ngadalësojnë rënien e tyre. Ky është një shampon i përkryer për periudhat sezonale të humbjes së flokëve. Përdoret me HL locion, që është një trajtim shumë efektiv për ndalimin e rënies së flokëve. Formula e saj lehtëson pastrimin. Ajo nuk i thanë dhe nuk i rëndon flokët. Përfitimet: E ushqen lëkurën e kokës. Siguron veti ushqyese për të nxitur…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
5%
Krahaso QUICK SHOP
BATISTE DRY SHAMPOO FRESH 200m...
5010724527450 3.89€ 3.69€
Ndjesia Bashkëkohore, moderne dhe të freskët bëjnë këtë shampo unisex të thatë shumë të mirë për të gjithë. Është mënyra ideale për të pastruar dhe freskuar menjëherë flokët në mes të larjes, ndërkohë që flokët ndihen më të trashë! Vetëm mos harroni të ndani mirë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
5%
Krahaso QUICK SHOP
BATISTE DRY SHAMPOO BLUSH 200m...
5010724527375 3.89€ 3.69€
Thelbi i feminitetit, Blush është mënyra flirtuese me lule për të kthyer kokat. Disa spërkatës të shpejtë menjëherë u u lënë flokëve ndjenjë të pastër, të freskët,të plotë dhe me cilësi.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
5%
Krahaso QUICK SHOP
BATISTE DRY SHAMPOO ORIGINAL ...
5010724527481 3.89€ 3.69€
Merreni me Batiste Original. Adhuruar nga inovatorët dhe origjinatorët, është shampo klasike e thatë që menjëherë e bën flokët tuaj të ndjehen të pastër, të freskët, të plotë dhe me cilësi.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
6%
Krahaso QUICK SHOP
BATISTE DRY SHAMPOO XXL VOLUME...
5010724529072 4.79€ 4.49€
Merrni flokët tuaj në lartësi të reja me këtë llak. Nëse jeni duke kërkuar për stile qiellore, ky është produkti stilizues për ju. Është e mbushur me Keratin, për të ndihmuar në forcim dhe vajit Inca Inchi, për të ushqyer, kështu që ju mund të rregulloni flokët tuaj duke ditur se frizura juaj do të qëndrojnë e shëndetshme gjithashtu.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NOOK MAGIC ARGANOIL SECRET SHA...
8033171865279 9.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PROFESSIONAL SHAMPOO 5L...
KOD1000000416 5.99€
Kondicioner për flokë. I bën flokët të buta dhe të lëmueshme. Lehtësi e madhe gjatë krehjes dhe hekurosjes. Flokë të shkëlqyeshme falë kondicionerit të mrekullueshëm, i cili është ekonomik dhe, në të njëjtën kohë, sjell rezultate të shkëlqyeshme.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON BLONDE ANTI-YELLOW SHAM...
24006131 9.99€
Neutralizon nuancat e verdha të flokëve të bardha, të thinjura dhe atyre të cilave ju ka larguar ngjyra, flokëve të theksuara apo atyre të ndriquara. Udhëzimi për përdorim: Aplikoni sasinë e nevojshme të produktit tek flokët e lagura, duke e shpërndarë atë në mënyrë të barabartë. Masazhojeni butësisht dhe leni ashtu për të arritur efektin për një periudhë prej 3-5 minutash. Pastaj shpëlani me ujë të ngrohtë. Përsëritni veprimin nëse floku është me yndyrë. Periudha…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON BLONDE ANTI-YELLOW SHAM...
24006130 6.49€
Neutralizon nuancat e verdha të flokëve të bardha, të thinjura dhe atyre të cilave ju ka larguar ngjyra, flokëve të theksuara apo atyre të ndriquara. Udhëzimi për përdorim: Aplikoni sasinë e nevojshme të produktit tek flokët e lagura, duke e shpërndarë atë në mënyrë të barabartë. Masazhojeni butësisht dhe leni ashtu për të arritur efektin për një periudhë prej 3-5 minutash. Pastaj shpëlani me ujë të ngrohtë. Përsëritni veprimin nëse floku është me yndyrë. Periudha…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA THC SHAMPOO 300ML | SHAMPO...
8412261169204 5.99€
Shampo THC është një shampo thermo-aktiv që përgatit dhe mbron flokët që i nënshtrohen nxehtësisë së mjetit termik Përfitimet kryesore të këtij shampo janë: . Mbrojtja nga temperaturat ekstreme . Pastrimi i veprimit për të përgatitur flokët dhe për të eliminuar mbetjet e produktit . Asetet që përgatisin dhe mbrojnë fibrat e tharjes së flokëve kundër agresionit termik. . Përmban një emulsifikues të butë që zbut dhe i kushtëzon flokët Përveç principeve aktive të saj…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GENERA SHAMPOO APPLE 1000ML | ...
8003693400289 1.49€
Paketimet për flokë dhe për kondicionerë janë produkte të cilat janë formuluar me lëndën e parë inovative me nivel të lartë kozmetik. Janë specifike jo vetëm për të mbrojtur flokun dhe për t’i ofruar vëllim dhe shkëlqim, por edhe për të krijuar sistem mbrojtës dhe ajrosës, duke mundësuar shmangjen nga elektrizimi që shkaktohet nga larja dhe për të mbrojtur nga veprimi stilues.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON STAMIKER KERATIN SHAMPO...
8000836391244 10.49€
Shamponi Stamiker Newgen është trajtues për ripërtëritje dhe riparim i cili sjellë veprim të kombinuar të qelizave të trungut të bimës dhe keratinës. E përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve dhe poashtu është e përkryer për secilin që kërkon ripërtëritje të thellë dhe riparim strukturor. Qelizat e trungut të bimës rregullojnë balancën hidro-lipide të flokut, duke sjellur ripërtëritje që nga rrënja, dhe keratina që vepron duke riparuar dhe rindërtuar në thellësi flokun si dhe…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALPI FRESH SHAMPOO FOR FINE HA...
4007295023949 5.99€
Alpi Fresh SHAMPOO Le Coiffeur 2IN1 shërben posaçërisht për përkujdesje profesionale si shampon dhe si kondicioner. Le Coiffeur 2IN1 i pastron flokët si shamponi, e zbut sipërfaqen e flokut si kondicioner dhe siguron në mënyrë të përsosur flokun. Vetitë përbërëse të vlefshme si pro-vitamina B5 dhe proteinat e grurit, sjellin lagështi dhe i japin flokut shkëlqim dhe butësi. Si rezultat, floku juaj bëhet më elastik dhe më i lehtë për t’u krehur. Aplikimi: Masazhojeni shamponin…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALPI FRESH SHAMPOO FOR COLOR-T...
4007295023932 5.99€
Alpi Fresh SHAMPOO Le Coiffeur 2IN1 është shërben posaçërisht për përkujdesje profesionale si shampon dhe si kondicioner. Le Coiffeur 2IN1 i pastron flokët si shamponi, e zbut sipërfaqen e flokut si kondicioner dhe siguron në mënyrë të përsosur flokun. Vetitë përbërëse të vlefshme si pro-vitamina B5 dhe proteinat e grurit, sjellin lagështi dhe i japin flokut shkëlqim dhe butësi. Si rezultat, floku juaj bëhet më elastik dhe më i lehtë për t’u krehur. Aplikimi: Masazhojeni…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NASHI ARGAN SHAMPOO 200ml | SH...
8025026006463 12.60€
Përbërësit aktivë të Vajit Argan, të tretur në shamponin kremoz, ushqyes dhe hidratues, për t’i dhënë flokut bukurinë rrezatuese. Argani ofron trajtim të veçantë për flokët tuaj, duke i bërë ato të shkëlqejnë, të jenë të buta dhe të lëmueshme. PËRFITIMET Shton shkëlqimin Shton butësinë Mbron dhe ruan ngjyrën Hidraton flokët 200ml Produktet e Nashi Argan shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
KEUNE SILVER REFLEX SHAMPOO 25...
8718375529942 6.99€
Ky pastrues është formuluar veçanërisht për të ndriçuar flokët e bardhë ose flokët hiri, duke hequr tonet e padëshiruara të verdhë. I pasuruar me proteina gruri dhe vitaminë B5, rregullon balancën e lagështisë së flokëve dhe mbron strukturën e flokëve, duke i dhënë vëllim.  
Lexo më Shumë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GENERA SHAMPOO NEUTRO ALLE 100...
8003693400272 1.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALPI FRESH SHAMPOO FOR FINE HA...
4007295025240 1.49€
Alpi Fresh SHAMPOO Le Coiffeur 2IN1 shërben posaçërisht për përkujdesje profesionale si shampon dhe si kondicioner. Le Coiffeur 2IN1 i pastron flokët si shamponi, e zbut sipërfaqen e flokut si kondicioner dhe siguron në mënyrë të përsosur flokun. Vetitë përbërëse të vlefshme si pro-vitamina B5 dhe proteinat e grurit, sjellin lagështi dhe i japin flokut shkëlqim dhe butësi. Si rezultat, floku juaj bëhet më elastik dhe më i lehtë për t’u krehur. Aplikimi: Masazhojeni shamponin…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN SEBUM BALAN...
8000836393903 8.69€
Falë dermo-pastrimit efektiv, veprimi zbutës dhe qetësues që garantohen nga kompleksi i VAJIT ORGANIK MAKADAMIA* (*e kultivuar në mënyrë organike), EKSTRAKTI I THUPRËS, EKSTRAKTIT TË PJEPRIT DHE VAJIT ESENCIAL ROZMARINË, shamponi butësisht e pastron flokun dhe kafkën si dhe rregullon prodhimin e tepërt të sebumit. Produktet e E shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN SEBUM BALAN...
8000836393910 11.69€
Falë dermo-pastrimit efektiv, veprimi zbutës dhe qetësues që garantohen nga kompleksi i VAJIT ORGANIK MAKADAMIA* (*e kultivuar në mënyrë organike), EKSTRAKTI I THUPRËS, EKSTRAKTIT TË PJEPRIT DHE VAJIT ESENCIAL ROZMARINË, shamponi butësisht e pastron flokun dhe kafkën si dhe rregullon prodhimin e tepërt të sebumit. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN ENERGISING ...
8000836393873 9.29€
E formuluar për të parandaluar dhe për të kundërvepruar ndaj rënies së flokut. Me formulën inovative bazuar në VAJIN ORGANIK JOJOBA* (*e kultivuar në mënyrë organike), EKSTRAKTIT GINSENG, KAFEINËS dhe EKSTRAKTIT TË ËMBËL TË LUPINIT TË BARDHË, për rikthimin e energjisë dhe tonit tek floku. VAJI ESENCIAL THYME sjellë senzacion të kënaqshëm të freskisë. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN ENERGISING ...
8000836393880 12.79€
E formuluar për të parandaluar dhe për të kundërvepruar ndaj rënies së flokut. Me formulën inovative bazuar në VAJIN ORGANIK JOJOBA* (*e kultivuar në mënyrë organike), EKSTRAKTIT GINSENG, KAFEINËS dhe EKSTRAKTIT TË ËMBËL TË LUPINIT TË BARDHË, për rikthimin e energjisë dhe tonit tek floku. VAJI ESENCIAL THYME sjellë senzacion të kënaqshëm të freskisë. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN PURIFYING S...
8000836393859 8.69€
Një kompleks i përbërësve aktiv bazuar në VAJIN ORGANIK ROSA MOSQUETA * (*e kultivuar në mënyrë organike), PROTEINËN E ORIZIT dhe EKSTRAKTIN BURDOCK e cila, e kombinuar me PIROCTONE OLAMINE, vepron që në fillim në eliminimin e zbokthit dhe ribalancimin e lëkurës së kafkës. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN PURIFYING S...
8000836393866 11.69€
Një kompleks i përbërësve aktiv bazuar në VAJIN ORGANIK ROSA MOSQUETA * (*e kultivuar në mënyrë organike), PROTEINËN E ORIZIT dhe EKSTRAKTIN BURDOCK e cila, e kombinuar me PIROCTONE OLAMINE, vepron që në fillim në eliminimin e zbokthit dhe ribalancimin e lëkurës së kafkës. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN RESTORATIVE...
8000836393804 11.69€
E zhvilluar për flokë të ngjyrosura dhe të theksuara, për të mbrojtur kundër streseve të jashtme. Formula e saj, e bazuar në VAJIN ORGANIK TË KAJSISË  (*e kultivuar në mënyrë organike), LËNGUN E DOMATES, EKSTRAKTIT TË AKILEAS dhe XHELATINËS MBRETËRORE, sjellë ushqyerje intenzive, duke i mbrojtur flokët për ngjyrë me qëndrueshmëri të gjatë. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
37%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN REGENERATIN...
8000836393743 11.69€ 7.34€
Me formulën e saj të bazuar në VAJIN ORGANIK TË ULLIRIT* (*e kultivuar në mënyrë organike), KERATINËS, VAJIT TË ARGANIT dhe EKSTRAKTIT nga QELIZAT E BIMËS, për ripërtëritje të garantuar të fibrit të flokut. Për flokë që janë me shkëlqim, elastike, plot më vëllim si dhe të shëndetshme në dukje. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN REGENERATIN...
8000836393736 8.69€
Me formulën e saj të bazuar në VAJIN ORGANIK TË ULLIRIT* (*e kultivuar në mënyrë organike), KERATINËS, VAJIT TË ARGANIT dhe EKSTRAKTIT nga QELIZAT E BIMËS, për ripërtëritje të garantuar të fibrit të flokut. Për flokë që janë me shkëlqim, elastike, plot më vëllim si dhe të shëndetshme në dukje. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN ANTI-FRIZZ ...
8000836393682 11.69€
Një shampo me veti emoliente, falë formulës së VAJIT ORGANIK NGA SUSAMI (*e kultivuar në mënyrë organike), EKSTRAKTIT EQINACEA, KERATINËS dhe PANTENOLIT, të cilët i bëjnë flokët e buta dhe të lehta për tu krehur, që nga aplikimi i parë. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN ANTI-FRIZZ ...
8000836393675 8.69€
Një shampo me veti emoliente, falë formulës së VAJIT ORGANIK NGA SUSAMI (*e kultivuar në mënyrë organike), EKSTRAKTIT EQINACEA, KERATINËS dhe PANTENOLIT, të cilët i bëjnë flokët e buta dhe të lehta për tu krehur, që nga aplikimi i parë. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN ANTI-OXIDAN...
8000836393620 11.69€
Shampo për të gjitha llojet e flokëve, të cilat janë subjekt i streseve të përditshme ekzogjene, siç janë agjentët atmosferik apo ndotësit. Falë formulës së zhvilluar në mënyrë të kujdesshme bazuar në VAJIN ORGANIK NGA SHEGA * (*e kultivuar në mënyrë organike), EKSTRAKTIT TË TËRSHËRËS si dhe VAJIT TË PORTOKALLIT TË ËMBËL, ky shampoo është ideal për përdorim ditor, duke sjellur veprim antioksidant kundër efekteve të dëmshme të radikalëve të lirë që gjenden në flokë.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN ANTI-OXIDAN...
8000836393613 8.69€
Shampo për të gjitha llojet e flokëve, të cilat janë subjekt i streseve të përditshme ekzogjene, siç janë agjentët atmosferik apo ndotësit. Falë formulës së zhvilluar në mënyrë të kujdesshme bazuar në VAJIN ORGANIK NGA SHEGA * (*e kultivuar në mënyrë organike), EKSTRAKTIT TË TËRSHËRËS si dhe VAJIT TË PORTOKALLIT TË ËMBËL, ky shampoo është ideal për përdorim ditor, duke sjellur veprim antioksidant kundër efekteve të dëmshme të radikalëve të lirë që gjenden në flokë.…
Krahaso QUICK SHOP