Gjithsej 581 produkte

Krahaso QUICK SHOP
ARMANI CODE 4.2 EDT SP FOR MEN...
3360375006432 95.99€
Një aromë joshëse për meshkujt, Armani Code është një përzierje seksuale me limon të freskët dhe bergamot të zbutur me lëkundjet e luleve të portokallit dhe të ngrohur me dru qetësues guaiac dhe fasule tonka.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI AQUA POUR HOMME MEN...
91.09€
Bvlgari Aqua Pour Homme Eau De Toilette për Burra, është një aromë shumë mashkullore e balancuar nga një ton agrume dhe me shije frutash, Bvlgari Aqua Pour Homme nga Bvlgari është perfekt për njeriun i cili ka një vlerësim për finesë, tone komplekse dhe stil bashkëkohor . Kjo aromë e paraqitur fillimisht nga Bvlgari në vitin 2005, ka një karakter seksi dhe burrërore me ndjesi të qelibarit, santolina, grur të imët, posidonia dhe mandarin. Për…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI AQUA POUR HOMME MEN...
53.29€
Bvlgari Aqua Pour Homme Eau De Toilette për Burra, është një aromë shumë mashkullore e balancuar nga një ton agrume dhe me shije frutash, Bvlgari Aqua Pour Homme nga Bvlgari është perfekt për njeriun i cili ka një vlerësim për finesë, tone komplekse dhe stil bashkëkohor . Kjo aromë e paraqitur fillimisht nga Bvlgari në vitin 2005, ka një karakter seksi dhe burrërore me ndjesi të qelibarit, santolina, grur të imët, posidonia dhe mandarin. Për…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CK ETERNITY AIR WOMAN EDP 100M...
3614224821944 87.62€
Zbuloni Calvin Klein Eternity Air For Woman Eau de Parfum; një aromë e butë dhe e lehtë e frymëzuar nga qielli i freskët dhe atmosferë të ftohtë e të acartë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DOLCE & GABBANA LIGHT BLU...
3423473020509 59.49€
I efektshëm dhe modern, dizenjimi i shishës së aromës së re reflekton intensitetin e rritur të aromës. Brenda shishes së ftohtë me qelq, ajo merr hijen e ndritshme të kaltër të detit Mesdhe.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE A-LIST EDT...
3614272202269 57.15€
Një aromë joshëse bashkëkohore për meshkujt, me numër të kufizuar Code A-List  ju lejon të merrni vendin tuaj në një listë ekskluzive: ‘Armani-List’. Code A-List aroma e meshkujve ka maskulinitet të patëmetë të kultivuar, një personalitet të fortë, natyralisht magnetik, që tërheq dhe ngjallt me errësirën e natës.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE A-LIST EDT...
3614272129870 68.49€
Një aromë joshëse bashkëkohore për meshkujt, me numër të kufizuar Code A-List  ju lejon të merrni vendin tuaj në një listë ekskluzive: ‘Armani-List’. Code A-List aroma e meshkujve ka maskulinitet të patëmetë të kultivuar, një personalitet të fortë, natyralisht magnetik, që tërheq dhe ngjallt me errësirën e natës.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI E...
3614227570030 86.59€
Intensivisht sensuale dhe femërore Gucci Bloom nettare di Fiori feston karakterin intim dhe autentik të një gruaje. Rose dhe lule osmanthus rezonojnë në një përzierje enigmatik dhe pyllëzore së bashku me shënimet origjinale të Prada Bloom.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT EDT 200ml ...
737052972343 129.99€
HUGO BOSS prezanton BOSS THE SCENT, parfumin e tij joshëse për burrat. HUGO BOSS beson në joshje të fuqishme dhe të paharrueshme. Aroma që krijon këtë efekt është tërësisht unik. BOSS The SCENT krenohet me një përbërës ekskluziv, frytin Maninka, i vendosur në një bazë lëkure të fortë. Efekti është i palëkundshëm,i fuqishëm, i krijuar për të provokuar shqisat me një erë thellësie dhe enigmë: i fuqishëm, i pasur, i plotë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT PRIVATE AC...
3614227391802 103.99€
BOSS SCENT PRIVATE ACCORD FOR HER zbulon një kapitull të ri në historinë e joshjes sipas BOSS Parfume. Një parfum i mvarur gourmand oriental, ky parfum toksik rezonon me sensualitetin dhe vetëbesimin e gruas BOSS, duke e bërë atë të papërmbajtshëm tek Njeriu BOSS.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER LE MALE ESS...
8435415000666 57.59€
Kaloni në një fushë të re të sofistikimit me Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum, një parfum për burrat me aromatizëm. Le Male origjinal ka ardhur me moshë, aroma e tij legjendare hynë në një epokë të re të madhështisë. E prirur për të bërë një përshtypje,  Le Male Essence de Parfum ngjall elegancën në çdo fazë me një përbërje që është hartuar me finesë mjeshtërore. Paraqitur në një shishe të re me…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
8%
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970011141 5.89€ 5.39€
Një stimulues i provokuar, aromë e pastër me një ndjesi pluhuri e një ndjenjë e qëndrueshme freskuese dhe tërheqëse. Tesori d’Oriente është një aromë e ngrohtë dhe delikate falë muskut në lidhje me shtesa të qelibarit. Muschio Bianco zgjon shqisat dhe i prekë ndjenjat e tyre. Qelibari merr energjinë negative, harmonizon emocionet dhe hap dyert e eksitimit sensual. Një anhalter i gjatë duke bërë aromat me një bukuri sensuale dhe harmonike.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
15%
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970036922 3.29€ 2.79€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
NINA RICCI RICCI RICCI DANCING...
3137370307372 47.99€ 38.39€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO AB...
3614271992895 55.89€
Ju prezantojmë aromën ACQUA DI GIÒ ABSOLU për burrat, që feston bashkimin mes ujit të freskët dhe drurit të ngrohtë. E parë përmes syve të Giorgio Armani, aleanca e ujit dhe e drurit na çon në një udhëtim në maskulinitetin e përjetshëm, duke përqafuar një ndërgjegje më të thellë të përgjithshme.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE LR...
3614270265877x 99.90€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE EDT POUR H...
3360372100522 69.99€
Kolonja parë orientale nga Giorgio Armani, Kodi i Armanit kombinon një koktel të citronit me erë bergamote dhe limon me aroma të buta të pemëve të ullirit, të ngrohur me dru guaiac dhe kokrra Tonka. Eau de toilette joshëse për burrin bashkëkohor.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE EDT POUR H...
3360372100515 59.29€
Kolonja parë orientale nga Giorgio Armani, Kodi i Armanit kombinon një koktel të citronit me erë bergamote dhe limon me aroma të buta të pemëve të ullirit, të ngrohur me dru guaiac dhe kokrra Tonka. Eau de toilette joshëse për burrin bashkëkohor.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO UOMO INTENSE NATURAL...
8411061842430x 59.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE EAU DE LACOSTE L.12.12...
8005610295374x 57.99€
Skaj i zbukuruar është frymëzimi për EAU DE LACOSTE L.12.12 të ri. Një konstante brenda koleksioneve të LACOSTE-së, skaji i zbukuruar tregon një liri për të lëvizur dhe modernitet të përjetshëm, ashtu si EAU DE LACOSTE L.12.12 Pour Elle Collection ju lejon lirinë të jeni vetvetja. Natural është frymëzuese, autentike dhe e ngrohtë. Aromat e qumështit së kokosit të bute vijnë së bashku me Orris drusore në këtë aromë joshëse dhe të rafinuar që është diskrete…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER LE MALE 75m...
8435415012638x 53.49€
Aromë e pasur e Jean Paul Gaultier Le Male Eau De Toilette reflekton natyrën komplekse të njeriut. Një përzierje e veçantë e aromave të kundërta, aromë për burrat e lansuar në vitin 1995 nga shtëpia e Jean Paul Gaultier.  Meshkujt që nuk kanë frikë të tregojnë forcën dhe dobësinë e tyre e përdorin këtë aromë me besim tek çdo ngjarje gjatë çdo sezoni.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE SET 1...
3614272111530x 83.49€ 66.79€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS FEMME EDP NATURAL SP...
737052041353 87.99€
FEMME nga BOSS, rrezatuese, e butë dhe e këndshme. Femme nga BOSS është një aromë e drurit musk që lëshon një aura të tërheqjes së feminitetit. Një aromë ultra femërore që pasqyron imazhin e një gruaje moderne sot.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE 100ml...
783320461002x 92.99€
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE ka një erë të shijshme agrume. Është mjaft i freskët, por shndërrohet në një aromë më të thellë pyjore. Pas disa kohësh, aromat e drurit marrin përsipër. Prandaj, është më së shumti e përshtatshme për përdorim gjatë ditës. Përdoreni në zyrë ose për një datë, për të dalur me miqtë ose thjesht për të lexuar një libër në park. Koncepti bazohet në njeriun modern që i do mjediset natyrore. Kombinon vitalitetin…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT INTENSE ED...
8005610329048 104.99€
Afrohuni për të përjetuar fuqinë e BOSS The Scent Intense For him, eau de parfum i ri joshës për burrat. Aroma pikante të xhenxhefilit dhe kardamomit, fruta ekzotike të maninkës dhe lëkurës kombinohen për të zbuluar forcën magnetike të parfumit. Vëni një çik në pikat e pulsit në qafë dhe trup për një aromë që zgjatë gjat tërë ditës.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO DONNA NATURAL 30ml |...
8411061815120x 49.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI UOMO SILVER ES...
3614223298426x 63.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA INTENSE N...
3349668543083x 89.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER SCANDAL NAT...
8435415006408x 93.49€
Jean Paul Gaultier paraqet një feminizëm parizian të liruar nga fryma e Pigalle. Skandali është një lloj i ri i aromës për gratë: aura elegante që ajo lë në prag të saj është njollosur nga fryma Pigalle e dashur nga Jean Paul Gaultier. Edhe zonja Ministri është joshur nga ky parfum. Është më shumë se një frymë e ajrit të freskët – është një frymë e lirisë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE 60ml ...
783320461019x 68.99€
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE ka një erë të shijshme agrume. Është mjaft i freskët, por shndërrohet në një aromë më të thellë pyjore. Pas disa kohësh, aromat e drurit marrin përsipër. Prandaj, është më së shumti e përshtatshme për përdorim gjatë ditës. Përdoreni në zyrë ose për një datë, për të dalur me miqtë ose thjesht për të lexuar një libër në park. Koncepti bazohet në njeriun modern që i do mjediset natyrore. Kombinon vitalitetin…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL 30m...
8411061907610x 55.49€
GOOD GIRL është frymëzuar nga vizioni unik i Carolina Herrera për dualitetin e gruas moderne: i guximshëm dhe tërheqës, elegant dhe enigmatik, i mirë dhe i keq. Përherë që shtyn dhe kalon kufirin, sensualiteti misterioz i GOOD GIRL e bën një aromë moderne por të sofistikuar.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
KENZO L’EAU PAR INDIGO 3...
3352810295891x 29.99€
Uji nuk është pa ngjyrë, as nuk është pa erë, ose pa shije. KENZO kapi aromat dhe ngjyrat e tij, i kondensoi në dy aspekte, për femrën dhe për burrin, dhe i vuri në dy pjesë të ujit të gjallë, të bëra për njëri-tjetrin … “Një komunikim i ri, një interpretim i ri i L’EAU, një takim hipnotik , një burrë tërheqës dhe grua tërheqëse … “Patrick Guedj
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP