Gjithsej 351 produkte

Krahaso QUICK SHOP
CK ETERNITY AIR WOMAN EDP 100M...
3614224821944 87.62€
Zbuloni Calvin Klein Eternity Air For Woman Eau de Parfum; një aromë e butë dhe e lehtë e frymëzuar nga qielli i freskët dhe atmosferë të ftohtë e të acartë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI E...
3614227570030 86.59€
Intensivisht sensuale dhe femërore Gucci Bloom nettare di Fiori feston karakterin intim dhe autentik të një gruaje. Rose dhe lule osmanthus rezonojnë në një përzierje enigmatik dhe pyllëzore së bashku me shënimet origjinale të Prada Bloom.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT PRIVATE AC...
3614227391802 103.99€
BOSS SCENT PRIVATE ACCORD FOR HER zbulon një kapitull të ri në historinë e joshjes sipas BOSS Parfume. Një parfum i mvarur gourmand oriental, ky parfum toksik rezonon me sensualitetin dhe vetëbesimin e gruas BOSS, duke e bërë atë të papërmbajtshëm tek Njeriu BOSS.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
8%
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970011141 5.89€ 5.39€
Një stimulues i provokuar, aromë e pastër me një ndjesi pluhuri e një ndjenjë e qëndrueshme freskuese dhe tërheqëse. Tesori d’Oriente është një aromë e ngrohtë dhe delikate falë muskut në lidhje me shtesa të qelibarit. Muschio Bianco zgjon shqisat dhe i prekë ndjenjat e tyre. Qelibari merr energjinë negative, harmonizon emocionet dhe hap dyert e eksitimit sensual. Një anhalter i gjatë duke bërë aromat me një bukuri sensuale dhe harmonike.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
15%
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970036922 3.29€ 2.79€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
NINA RICCI RICCI RICCI DANCING...
3137370307372 47.99€ 38.39€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE LR...
3614270265877x 99.90€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE EAU DE LACOSTE L.12.12...
8005610295374x 57.99€
Skaj i zbukuruar është frymëzimi për EAU DE LACOSTE L.12.12 të ri. Një konstante brenda koleksioneve të LACOSTE-së, skaji i zbukuruar tregon një liri për të lëvizur dhe modernitet të përjetshëm, ashtu si EAU DE LACOSTE L.12.12 Pour Elle Collection ju lejon lirinë të jeni vetvetja. Natural është frymëzuese, autentike dhe e ngrohtë. Aromat e qumështit së kokosit të bute vijnë së bashku me Orris drusore në këtë aromë joshëse dhe të rafinuar që është diskrete…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE SET 1...
3614272111530x 83.49€ 66.79€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS FEMME EDP NATURAL SP...
737052041353 87.99€
FEMME nga BOSS, rrezatuese, e butë dhe e këndshme. Femme nga BOSS është një aromë e drurit musk që lëshon një aura të tërheqjes së feminitetit. Një aromë ultra femërore që pasqyron imazhin e një gruaje moderne sot.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO DONNA NATURAL 30ml |...
8411061815120x 49.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA INTENSE N...
3349668543083x 89.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER SCANDAL NAT...
8435415006408x 93.49€
Jean Paul Gaultier paraqet një feminizëm parizian të liruar nga fryma e Pigalle. Skandali është një lloj i ri i aromës për gratë: aura elegante që ajo lë në prag të saj është njollosur nga fryma Pigalle e dashur nga Jean Paul Gaultier. Edhe zonja Ministri është joshur nga ky parfum. Është më shumë se një frymë e ajrit të freskët – është një frymë e lirisë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL 30m...
8411061907610x 55.49€
GOOD GIRL është frymëzuar nga vizioni unik i Carolina Herrera për dualitetin e gruas moderne: i guximshëm dhe tërheqës, elegant dhe enigmatik, i mirë dhe i keq. Përherë që shtyn dhe kalon kufirin, sensualiteti misterioz i GOOD GIRL e bën një aromë moderne por të sofistikuar.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
KENZO L’EAU PAR INDIGO 3...
3352810295891x 29.99€
Uji nuk është pa ngjyrë, as nuk është pa erë, ose pa shije. KENZO kapi aromat dhe ngjyrat e tij, i kondensoi në dy aspekte, për femrën dhe për burrin, dhe i vuri në dy pjesë të ujit të gjallë, të bëra për njëri-tjetrin … “Një komunikim i ri, një interpretim i ri i L’EAU, një takim hipnotik , një burrë tërheqës dhe grua tërheqëse … “Patrick Guedj
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER SCANDAL NAT...
8435415006378x 68.49€
Jean Paul Gaultier paraqet një feminizëm parizian të liruar nga fryma e Pigalle. Skandali është një lloj i ri i aromës për gratë: aura elegante që ajo lë në prag të saj është njollosur nga fryma Pigalle e dashur nga Jean Paul Gaultier. Edhe zonja Ministri është joshur nga ky parfum. Është më shumë se një frymë e ajrit të freskët – është një frymë e lirisë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE FLOWE...
3614272114548x 83.49€ 66.79€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA NUIT TRESOR A LA FO...
3614272320604x 84.49€ 67.59€
Një shpërthim me lule, midis fuqisë dhe vullnetit, që fton të jetojmë emocionet e dashurisë. Një diamant i ri i kuq i flaktë, simbol i zjarrit dhe energjisë. Kutia përmbanë: La Nuit Tresor A La Folie 50ml Mascara Hypnose travel size 2ml
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA NUIT TRESOR 50ml &#...
3614272320598x 84.49€ 67.59€
La Nuit Tresor Lancome – një aromë për gratë, i përket një grupi aromash gustative orientale. Kutia përmbanë: La Nuit Tresor Lancome 50ml Mascara Hypnose travel size 2ml
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI GUILTY ABSOLUTE POUR FEM...
8005610524177x 114.99€
“Revolucioni #GuiltyNotGuilty vazhdon me lançimin e Gucci Absolute Pour Femme, partneri final i Gucci Absolute Pour Homme. Së bashku, çifti Absolute shprehin nocionin e dashurisë së emancipuar, një çift i aromave që plotësojnë njëri-tjetrin si një udhëtim per emancipim. Duke filluar nga një aromë e manaferrës, Gucci Absolute Pour Femme është një aromë jo tradicionale e grave e krijuar për një grua bashkëkohore. Nuk ka asnjë mënyrë absolute të vësh parfum. Nuk ka asnjë mënyrë absolute…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI E...
3614227570085x 65.29€
Intensivisht sensuale dhe femërore, Gucci Bloom Nettare di Fiori feston karakterin intime dhe autentike të një gruaje. Rose dhe lule osmanthus resonate në një enigmatic, woodier përzierje së bashku me aromat e Gucci Bloom origjinal.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE LR...
3614272026186x 72.49€
Zbuloni një deklaratë të re të ndjeshme dhe sensuale të nuhatjes, një ode e vërtetë për një feminitet të lulëzuar. Një buqetë e gjallë me lule, duke kombinuar aroma të freskëta dhe të ndezura të bergamotit dhe mandarinë me aromë të luleve së Iris Pallidës, Jasmine Sambac dhe petal Freesia, të zmadhuar nga Orange Blossom Absolute.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE LR...
3614272026193x 97.39€
Zbuloni një deklaratë të re të ndjeshme dhe sensuale të nuhatjes, një ode e vërtetë për një feminitet të lulëzuar. Një buqetë e gjallë me lule, duke kombinuar aroma të freskëta dhe të ndezura të bergamotit dhe mandarinë me aromë të luleve së Iris Pallidës, Jasmine Sambac dhe petal Freesia, të zmadhuar nga Orange Blossom Absolute.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI PARADISO EAU D...
3607347733461 53.29€
Zhytuni në detin e lavdisë me Roberto Cavalli Paradiso Eau de Parfum, një aromë përplot diell dhe e ndjeshme për gratë. E krijuar për të zbuluar bukurinë natyrore të një gruaje me ndjesine e saj sensuale dhe joshëse, Paradiso është një aromë e lumturisë së plotë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME TRESOR MIDNIGHT ROSE E...
3605532423203 75.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI SI EAU DE PARFU...
3605522034709 99.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME TRESOR MIDNIGHT ROSE E...
3605532423142 48.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI SI PASSIONE EDP...
3614271994806 80.99€
Zbuloni aromën e re femërore të Giorgio Armani, Sì Passione. Kjo aromë e ndritshme, me shije frute, me aromë të trëndafilave dhe të vaniljes drurore, u krijua për gruan që është e pasionuar, femërore dhe e lirë. Ngjyra e kuqe e shishes kap thelbin e pasionit dhe sipas fjalëve të z. Armani, është “një kombinim i papërmbajtshëm i hir’it, forcës dhe pavarësisë së shpirtit”.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI GOLDEA THE ROMAN NIGHT...
783320408861 98.49€
Joshni shqisat me BVLGARI Goldea Roman Night Absolute Eau de Parfum Spray, një aromë intense chypre musk lulesh që është një tribut i guximshëm për sensualitetin dhe spontanitetin.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI GOLDEA THE ROMAN NIGHT...
783320408878 81.99€
Joshni shqisat me BVLGARI Goldea Roman Night Absolute Eau de Parfum Spray, një aromë intense chypre musk lulesh që është një tribut i guximshëm për sensualitetin dhe spontanitetin.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI GOLDEA THE ROMAN NIGHT...
783320408885 54.99€
Joshni shqisat me BVLGARI Goldea Roman Night Absolute Eau de Parfum Spray, një aromë intense chypre musk lulesh që është një tribut i guximshëm për sensualitetin dhe spontanitetin.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN WOMEN EDP 50ml | ...
3614225356933 72.99€
Aromë e parë e krijuar ndonjëherë nga Raf Simons, Calvin Klein Women nuk paraqet një, por shumë – një grup individësh, secila me zërin e tyre të veçantë. Duke u frymëzuar nga liria e natyrshme dhe realiteti i fuqizuar i grave moderne, kjo aromë e feston frymën femërore në të gjitha format e saj. Calvin Klein WOMEN është një tribut për kontrastin përbrenda feminitetit, pafundësisht të ndryshme dhe thellësisht komplekse, si karakteret e grave që e…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP