Gjithsej 230 produkte

Krahaso QUICK SHOP
ARMANI CODE 4.2 EDT SP FOR MEN...
3360375006432 95.99€
Një aromë joshëse për meshkujt, Armani Code është një përzierje seksuale me limon të freskët dhe bergamot të zbutur me lëkundjet e luleve të portokallit dhe të ngrohur me dru qetësues guaiac dhe fasule tonka.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI AQUA POUR HOMME MEN...
91.09€
Bvlgari Aqua Pour Homme Eau De Toilette për Burra, është një aromë shumë mashkullore e balancuar nga një ton agrume dhe me shije frutash, Bvlgari Aqua Pour Homme nga Bvlgari është perfekt për njeriun i cili ka një vlerësim për finesë, tone komplekse dhe stil bashkëkohor . Kjo aromë e paraqitur fillimisht nga Bvlgari në vitin 2005, ka një karakter seksi dhe burrërore me ndjesi të qelibarit, santolina, grur të imët, posidonia dhe mandarin. Për…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI AQUA POUR HOMME MEN...
53.29€
Bvlgari Aqua Pour Homme Eau De Toilette për Burra, është një aromë shumë mashkullore e balancuar nga një ton agrume dhe me shije frutash, Bvlgari Aqua Pour Homme nga Bvlgari është perfekt për njeriun i cili ka një vlerësim për finesë, tone komplekse dhe stil bashkëkohor . Kjo aromë e paraqitur fillimisht nga Bvlgari në vitin 2005, ka një karakter seksi dhe burrërore me ndjesi të qelibarit, santolina, grur të imët, posidonia dhe mandarin. Për…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DOLCE & GABBANA LIGHT BLU...
3423473020509 59.49€
I efektshëm dhe modern, dizenjimi i shishës së aromës së re reflekton intensitetin e rritur të aromës. Brenda shishes së ftohtë me qelq, ajo merr hijen e ndritshme të kaltër të detit Mesdhe.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE A-LIST EDT...
3614272202269 57.15€
Një aromë joshëse bashkëkohore për meshkujt, me numër të kufizuar Code A-List  ju lejon të merrni vendin tuaj në një listë ekskluzive: ‘Armani-List’. Code A-List aroma e meshkujve ka maskulinitet të patëmetë të kultivuar, një personalitet të fortë, natyralisht magnetik, që tërheq dhe ngjallt me errësirën e natës.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE A-LIST EDT...
3614272129870 68.49€
Një aromë joshëse bashkëkohore për meshkujt, me numër të kufizuar Code A-List  ju lejon të merrni vendin tuaj në një listë ekskluzive: ‘Armani-List’. Code A-List aroma e meshkujve ka maskulinitet të patëmetë të kultivuar, një personalitet të fortë, natyralisht magnetik, që tërheq dhe ngjallt me errësirën e natës.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT EDT 200ml ...
737052972343 129.99€
HUGO BOSS prezanton BOSS THE SCENT, parfumin e tij joshëse për burrat. HUGO BOSS beson në joshje të fuqishme dhe të paharrueshme. Aroma që krijon këtë efekt është tërësisht unik. BOSS The SCENT krenohet me një përbërës ekskluziv, frytin Maninka, i vendosur në një bazë lëkure të fortë. Efekti është i palëkundshëm,i fuqishëm, i krijuar për të provokuar shqisat me një erë thellësie dhe enigmë: i fuqishëm, i pasur, i plotë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER LE MALE ESS...
8435415000666 57.59€
Kaloni në një fushë të re të sofistikimit me Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum, një parfum për burrat me aromatizëm. Le Male origjinal ka ardhur me moshë, aroma e tij legjendare hynë në një epokë të re të madhështisë. E prirur për të bërë një përshtypje,  Le Male Essence de Parfum ngjall elegancën në çdo fazë me një përbërje që është hartuar me finesë mjeshtërore. Paraqitur në një shishe të re me…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE INVICTUS NATURAL ...
3349668515653 51.49€
Thith aromën e fitores me ‘Invictus’, parfumin e ri mashkullor nga Paco Rabanne i cili është një përplasje e papritur e botëve, fuqive, ndjenjave. Kjo aromë e freskët, e ndjeshme vendos një vizion modern të maskulinitetit.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE PURE XS 100ml | P...
3349668545728 70.49€
I pari i krijuar i cili ka trashëguar një formë jashtëzakonisht të nxehtë. Jashtëzakonisht i ri, jashtëzakonisht i shkëlqyer, jashtëzakonisht i pasur, jashtëzakonisht i bukur. Pamja e tij joshëse është shqetësuese, jashtë kontrollit. Do të duket se ai i ka të gjitha, një utopi e pastër, dëshirë e pastër dhe magnetik. Freski eksplozive dhe sensualitet i flakët. I fuqishëm, burrëror, i papërmbajtshëm, që rri pezull midis pastërtisë së dëshirës së egër dhe kënaqësisë së tepërt.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
8%
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970011141 5.89€ 5.39€
Një stimulues i provokuar, aromë e pastër me një ndjesi pluhuri e një ndjenjë e qëndrueshme freskuese dhe tërheqëse. Tesori d’Oriente është një aromë e ngrohtë dhe delikate falë muskut në lidhje me shtesa të qelibarit. Muschio Bianco zgjon shqisat dhe i prekë ndjenjat e tyre. Qelibari merr energjinë negative, harmonizon emocionet dhe hap dyert e eksitimit sensual. Një anhalter i gjatë duke bërë aromat me një bukuri sensuale dhe harmonike.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
15%
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970036922 3.29€ 2.79€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO AB...
3614271992895 55.89€
Ju prezantojmë aromën ACQUA DI GIÒ ABSOLU për burrat, që feston bashkimin mes ujit të freskët dhe drurit të ngrohtë. E parë përmes syve të Giorgio Armani, aleanca e ujit dhe e drurit na çon në një udhëtim në maskulinitetin e përjetshëm, duke përqafuar një ndërgjegje më të thellë të përgjithshme.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE EDT POUR H...
3360372100522 69.99€
Kolonja parë orientale nga Giorgio Armani, Kodi i Armanit kombinon një koktel të citronit me erë bergamote dhe limon me aroma të buta të pemëve të ullirit, të ngrohur me dru guaiac dhe kokrra Tonka. Eau de toilette joshëse për burrin bashkëkohor.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE EDT POUR H...
3360372100515 59.29€
Kolonja parë orientale nga Giorgio Armani, Kodi i Armanit kombinon një koktel të citronit me erë bergamote dhe limon me aroma të buta të pemëve të ullirit, të ngrohur me dru guaiac dhe kokrra Tonka. Eau de toilette joshëse për burrin bashkëkohor.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO UOMO INTENSE NATURAL...
8411061842430x 59.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER LE MALE 75m...
8435415012638x 53.49€
Aromë e pasur e Jean Paul Gaultier Le Male Eau De Toilette reflekton natyrën komplekse të njeriut. Një përzierje e veçantë e aromave të kundërta, aromë për burrat e lansuar në vitin 1995 nga shtëpia e Jean Paul Gaultier.  Meshkujt që nuk kanë frikë të tregojnë forcën dhe dobësinë e tyre e përdorin këtë aromë me besim tek çdo ngjarje gjatë çdo sezoni.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE 100ml...
783320461002x 92.99€
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE ka një erë të shijshme agrume. Është mjaft i freskët, por shndërrohet në një aromë më të thellë pyjore. Pas disa kohësh, aromat e drurit marrin përsipër. Prandaj, është më së shumti e përshtatshme për përdorim gjatë ditës. Përdoreni në zyrë ose për një datë, për të dalur me miqtë ose thjesht për të lexuar një libër në park. Koncepti bazohet në njeriun modern që i do mjediset natyrore. Kombinon vitalitetin…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT INTENSE ED...
8005610329048 104.99€
Afrohuni për të përjetuar fuqinë e BOSS The Scent Intense For him, eau de parfum i ri joshës për burrat. Aroma pikante të xhenxhefilit dhe kardamomit, fruta ekzotike të maninkës dhe lëkurës kombinohen për të zbuluar forcën magnetike të parfumit. Vëni një çik në pikat e pulsit në qafë dhe trup për një aromë që zgjatë gjat tërë ditës.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI UOMO SILVER ES...
3614223298426x 63.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE 60ml ...
783320461019x 68.99€
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE ka një erë të shijshme agrume. Është mjaft i freskët, por shndërrohet në një aromë më të thellë pyjore. Pas disa kohësh, aromat e drurit marrin përsipër. Prandaj, është më së shumti e përshtatshme për përdorim gjatë ditës. Përdoreni në zyrë ose për një datë, për të dalur me miqtë ose thjesht për të lexuar një libër në park. Koncepti bazohet në njeriun modern që i do mjediset natyrore. Kombinon vitalitetin…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN EUPHORIA MEN EDT ...
088300187409xx 40.49€
Euphoria Men ka të bëj me kënaqjen e dëshirave tuaja më intensive, pa kufij. Bëhet fjalë për pasion që nuk ndalon asgjë. Parfumi është një aromë orientale adiktive që thekson fruta ekzotike, lule joshëse dhe një firmë të pasur dhe të butë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS BOTTLED UNITED EDT 5...
3607346347621 76.49€
Boss Bottled United është inkapsulimi olfaktik i një fushe futbolli në brendësi të qytetit, duke kombinuar freskinë e jashtme me ngrohtësinë urbane të aromave drurore. Aromat e bimëve të egra buchu hapin një lojë gjallëruese dhe janë të nxituar nga mendra e freskët, përderisa aromat e ngrohta pyjore e rrumbullakojnë aromën për të siguruar ndjeshmëri dhe forcë. Zotëroni ditën tuaj me këtë aromë burrërore.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT LA NUIT DE ...
3365440643659 47.49€
La Nuit de L’Homme është një aromë orientale e këndshme dhe është krijuar për meshkujt që duan të kenë një pamje misterioze. E përsosur për një mbrëmje plot premtime … Ky parfum karakterizohet me një shishe  të errët dhe të fuqishme, ashtu siç janë edhe përbërësit e tij tradicionalisht të fuqishëm, misteriozë dhe me një aromë shpërthyese.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIESEL ONLY THE BRAVE MEN̵...
3605520679957 36.99€
Only The Brave shprehë maskulinitetin e Diesel në kulmin e saj: një simbol i forcës, vetëbesimit dhe trimërisë. Një parfum me një qëndrim të veçantë që përzihen aroma të forta dhe të ngrohta të kedrit dhe qelibarit, me një akord lëkure sensuale. Inovative dhe provokuese, por gjithnjë besnike ndaj ADN-së së saj origjinale, Diesel nuk ndalon kurrë të sfidojë status quo-në dhe vazhdon të eksperimentojë me ide të reja për të krijuar aromat e pazakonta me…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VERSACE POUR FEMME DYLAN BLUE ...
8011003839100 74.89€
Dylan Blue pour Femme është një tribut për feminitetin. Është një aromë e fortë, sensuale dhe e rafinuar e krijuar për një grua që njeh fuqinë e sensualitetit dhe mendjes së saj. »- Donatella Versace
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VERSACE POUR FEMME DYLAN BLUE ...
8011003839117 81.49€
Dylan Blue pour Femme është një tribut për feminitetin. Është një aromë e fortë, sensuale dhe e rafinuar e krijuar për një grua që njeh fuqinë e sensualitetit dhe mendjes së saj. »- Donatella Versace
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI GUILTY TRAVEL SPRAY POUR...
737052339238 54.99€ 43.99€
Brezi që frymëzon Alessandro Michele karakterizohet nga një anarki festive. Ata nuk besojnë në konformitet, duke iu nënshtruar etiketave apo rregullave gjinore, duke u larguar nga kufijtë e përbashkët shoqëror. Kjo deklaratë moderne e vetëpresionit dhe seksualitetit ndez deklaratën e fuqishme të fushatës: #GuiltyNotGuilty Nën dritën #GuiltyNotGuilty, aromat origjinale Gucci Guilty shprehin skajet e reja të markës. Ata nënkuptojnë lirinë, duke thyer përbërësit tradicionalë të aromave mashkullore dhe femërore.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT PRIVATE AC...
3614227391826 87.99€
BOSS THE SCENT PRIVATE ACCORD FOR HIM eksploron një kapitull të ri në historinë e joshjes sipas BOSS Parfums. Një parfum i mvarur durorë oriental i cili zbulon anën djallëzore të Burrit BOSS, një lojë të rafinuar joshjeje që sfidon …
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS BOTTLED INTENSE EDP ...
8005610258461 97.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT PRIVATE AC...
3614227391758 65.29€
BOSS THE SCENT PRIVATE ACCORD FOR HIM eksploron një kapitull të ri në historinë e joshjes sipas BOSS Parfums. Një parfum i mvarur durorë oriental i cili zbulon anën djallëzore të Burrit BOSS, një lojë të rafinuar joshjeje që sfidon …
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARMANI CODE COLONIA POUR HOMME...
3614270692420 96.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP