Gjithsej 216 produkte

Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE CON ESC...
8008970047812 11.99€
Kjo kuti përmbanë kremin e trupit si dhe pafrumin aromatik të kombinuar me një çantë elegante. Erë myku e thellë, me aromë qelibari, harmonike, ky parfum përkëdhelë lëkurën duke lënë pas një ndjesi të qëndrueshme dhe joshëse, duke reklamuar një ndjesi gjenerale të mirëqenies.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970003627 5.09€
Një strukturë e pasur dhe e butë që përzihet menjëherë në lëkurë për të ushqyer dhe të mbështjell atë me aromë të pagabueshme të muskut të bardhë. Një trajtim për t’u shijuar çdo ditë, pas një banjë ose një dush.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970011158 2.45€
Një dush krem me aromë delikate që pastron butësisht lëkurën pa e tharë atë dhe i dehë shqisat me aromën intensive dhe të përhershme të Muskut të Bardhë. Ideale për një përkëdhelje të bukurisë për çdo mëngjes.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
14%
Krahaso QUICK SHOP
LANCASTER SKIN THERAPY PERFECT...
KOD0005911387 28.99€ 24.99€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS ACTIVE CLEAN...
5901761948943 4.39€
EFEKTIVISHTË ZBULON: 1. PAJISJET 2. PIKA TË ZEZA 3. YNDYRË TË TEPËRT 4. PORET E ZGJERUARA 5.DËME TË SHKAKTUARA NGA PAPASTËRTIT E FYTYRËS 6. TONE TË LËKURËS JO TË NJEJTA 7. PËRFSHIRJA NDAJ IRRITIMEVE 8. REOKURIMI I IMPERFEKTIMEVE Zbuloni efektin spektakolar të pastrimit aktiv! Xhel aktiv për pastrim + maskë kundër papërsosurive 8 në 1 heq pikërisht papastërtitë dhe pikat e zeza, eliminon papërsosmëritë duke mos shkaktuar thatësi të lëkurës. Përbërës aktivë: acid salicilik, zincidon®,…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS FACEMED+ FAC...
5901761954951 3.89€
Pastron dhe rifreskon Lagron dhe ushqen Thith irritimin Për çdo lloj të lëkurës, gjithashtu i ndjeshëm dhe i prirur nga kapilarët Hyaluronic Face Wash Gel 3 in 1 për kujdesin e çdo lloji të lëkurës, gjithashtu i ndjeshëm dhe i prirur nga kapilarët, pastron tërësisht, heq përkohësisht grimin, thellësisht hidraton dhe revitalizon.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS BIO HYALURON...
5907609336156 7.49€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VEET HAIR REMOVAL CREAM SILK&#...
5000158062993 2.89€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VEET HAIR REMOVAL CREAM SILK&#...
5011417539873 2.89€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO EPILATION STRIPS 1X100p...
KOD1000000372 0.99€
Lovigo letrat e depilimit janë prodhuar nga materiali me cilësinë më të lartë, për të parandaluar thithjen përtej letrës dhe kësisoj për të ofruar rezultate të pastra, të shpejta dhe profesionale. Shpëlajeni dhe ripërdoreni me të gjitha dyllët, gellët dhe sheqerët që mund të lahen. 100 letra depilimi me pëlhurë të paendur që mund të përdoren me sheqer apo me dyllë.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DISPOSABLE BLACK GLOVES...
KOD1000000389 6.99€
• Dorëza najloni për punë, në sallonet e bukurisë; • Ndjesi dhe prekje e pakompromistë; • Hipoalergjetike, pa lateks dhe pa pluhur, dizajn i pastër; • Komoditet i madh.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DISPOSABLE BLACK GLOVES...
KOD1000000388 6.99€
• Dorëza najloni për punë, në sallonet e bukurisë; • Ndjesi dhe prekje e pakompromistë; • Hipoalergjetike, pa lateks dhe pa pluhur, dizajn i pastër; • Komoditet i madh.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO EPILATION STRIPS 1X50pc...
KOD1000000373 0.79€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEPILATION SPATULA (SMA...
KOD1000000396 0.49€
Lopatëza për depilim. Të mrekullueshme për heqjen e qimeve. Ekonomike dhe të qëndrueshme. Të lehta dhe të përshtatshme për përdorim. Heqin qimet në mënyrë perfekte, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmueshme.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE WAX WARMER 400g | DEPIL...
FL-5 34.99€
Depilator në tas. Është i përshtatshëm për përdorim në sallone të bukurisë si dhe në spa. Poashtu, është i përshtatshëm për teknikët e thonjve, terapeutët mobilë, studentët dhe, gjithashtu, për përdorim në shtëpi. Buton për fikje/startim i cili mund të rregullohet prej funksionimit mesatar te ai i lartë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e dyllëve. Tasi është nga alumini. Ka kapak plastik rezistent ndaj dëmtimit.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO WAX REMOVAL PAPER 100M ...
725272745625 5.89€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEPILATORY HEATER ONE (...
KOD1000000369 6.49€
Depilator për heqjen e qimeve. I mrekullueshëm për heqjen e qimeve. Ekonomik dhe i qëndrueshëm. I lehtë dhe i përshtatshëm për përdorim. Heq qimet në mënyrë perfekte, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmueshme. I sjell lëkurës suaj rehati dhe ndjenjë të qetësimit. I vogël dhe fleksibil, i lehtë për ta mbajtur me vete; Mund të përdoret edhe në shtëpi edhe në sallon bukurie; I përkryer për përdorim profesional dhe personal.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BODY SPRAY PASSION FRUI...
4003583183784 3.19€
E di çka dua dhe di si ta marr. Sekreti im: josh dhe magjeps në momentin e duhur. Magjia ime është spërkatësi aromatik për trup, me ekstrakt frutash pasioni, si freskues ekzotik dhe si magjia e të panjohurës. Freskues. Dermatologjikisht i testuar.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BODY LOTION CHERRY 200M...
4003583183944 2.99€
“Sot po i shikoj të gjithë. Unë jam ylli në mes të yjeve. Mund të kaloj – jam në listën e mysafirëve.” Qilimi im i kuq është qershi – losion trupi me një aromë qershie për ndjenjën e luksit të pastër në lëkurë. Hidratues. Vegan. Testuar dermatologjikisht.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY WAX POTS TI...
8032636037145 3.99€
Lip dyllë e tretshme dhe e ngrohtë për lëkurë të ndjeshme – Titanium. Për lëkurë të ndjeshme Vazhdueshmëri kremi për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
L’OREAL HYDRA EXPERT NOR...
3600521693490 6.89€
Çdo ditë lëkura pëson sulme të shumta: rrezet UV, stresi dhe ndotja e kthejnë lëkurën në një shënjestër të mijëra radikaleve të lira, të cilat janë shkaktarët kryesor të mplakjes së parakohshme të SAJ. Të gjitha këto dëmtojnë funksionin mbrojtës të lëkurës përmes humbjes së masës hidratuese dhe duke e dobësuar atë. Laboratorët e L’Oreal krijojnë HYDRAEXPERT DAY, për të aktivizuar “karrocën mbrojtëse” të lëkurës. Kremi i sjellë lëkurës elementët për të cilat ajo ka…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS WHITE EXTREM...
5907609310828 6.49€
Zbardhues i thellë/ Krem anti-rrudha për NATË, me 6 efekte në 1 për të gjitha llojet e lëkures. Eveline Cosmetics WHITE EXTREME 3D është një trajtim inovativ që normalizon pigmentimin e lëkurës dhe në të njëjtën kohë zbut rrudhat në tri mënyra: gjatësinë, gjerësinë dhe thellësinë. Kjo seri kremash është zhvilluar veçanërisht për ato gra që ëndërrojnë të kenë ngjyrë të bukur, të ndritshme dhe të butë, gjatë gjithë vitit. Kremi aktiv për natën siguron zbardhjen…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS WHITE EXTREM...
5907609310811 6.49€
Zbardhues i thellë / Krem anti-rrudhë për DITË SPF 30, 6 efekte në 1 për të gjitha llojet e lëkurës. Eveline Cosmetics WHITE EXTREME 3D është një trajtim inovativ që normalizon pigmentimin e lëkurës dhe në të njëjtën kohë zbut rrudhat në tri mënyra: gjatësinë, gjerësinë dhe thellësinë. Seria është zhvilluar veçanërisht për ato gra që ëndërrojnë të kenë ngjyrë të bukur, të ndritshme dhe të butë, gjatë gjithë vitit. Kremi ditor përmban një dozë të koncentruar…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS MOISTURE �...
5901761917963 4.29€
Eveline cosmetics Moisture & Regeneration night cream 360º ; krem për përdorim ditor për lëkurë të tharë dhe të ndjeshme.   PËRBËRËSIT AKTIVE 360 °: HYDRA IMPACT FORMULA ™ Kompleksi SOFT TOUCH CONTROL ™, acidi hialuronik, AQUAPHYLINE®, Proteina të mëndafshit, Vaj argani dhe të bajameve.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS MOISTURE �...
5901761916898 4.29€
Eveline Cosmetics Moisture & Mattification 360º Day Cream, krem për përdorim ditor nga Eveline Cosmetics për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. PËRBËRËSIT AKTIVE 360 °: FORMULA HIDRATUESE ™; Kompleksi kontrollues i lëkurës mat™; acidi hialuronik; Kompleksi Aktiv Mat™; aquaporins; ekstraktet e mëndafshit; aloe vera.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS MOISTURE �...
5901761916881 4.29€
Eveline Cosmetics Moisture & Revitalisation 360 ° Day Cream, krem për përdorim ditor për lëkurë normale dhe të kombinuar. PËRBËRËSIT AKTIVE 360 °: FORMULA HIDRATUESE™; Kompleksi kontrollues i lëkurës mat™; acid hialuronik; Q10; gjalpë kariteje; Koktej vitaminash A + E + F.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS HYALURON EXP...
5907609336163 7.39€
HYBRID FUSION krem nga Eveline Cosmetics Hyaluron expert 50+. 3 FORMATE të 3 acideve HYALURONIKE.  MODELON DHE MBUSH RRUDHAT ME KONCENTRAT NXITËS, është i dedikuar për kujdesin kompleks të lëkurës pas moshës 50 vjeç. Formula e pasur me 3 acidet HYALRONIKE BIOAKTIVE, AQUAREVIPORIN ™ dhe LAMINARIA ALGAE menjëherë vulos dhe zbut epidermën. Redukton rrudhat dhe përmirëson tiparet e fytyrës. Teknologjia TRI-HYALURON 24h SYSTEM ™ kombinon teknologjinë e fuzionit hibrid që shfaq veprim intensifikues, garanton fuqi…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS MOISTURE �...
5901761916874 4.29€
Eveline Cosmetics Moisture & Nourishment Day Cream 360 °, krem për përdorim ditor për lëkurë të tharë dhe të ndjeshme.  PËRBËRËSIT AKTIVE 360 °: FORMULË HIDRATUESE ™; Kompleksi kontrollues i butësisë™; acidi hialuronik, vaj argani dhe vaj bajamesh; Q10; Koktej Vitaminash A + E + F.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS HYALURON EXP...
5907609339942 7.39€
HYBRID FUSION krem nga Eveline Cosmetics Hyaluron Expert 30+. 3 FORMATE të 3 acideve HYALURONIKE. Krem STRUKTURA ULTRA-HIDRATUESE është dedikuar për kujdesin kompleks të lëkurës pas moshës 30 vjeç. Formula e pasur me 3 acidet hidroklorike BIOAKTIVE, PRO-RETINOL A dhe BLUE COLLAGEN ™ pikërisht hidraton dhe zbut, zvogëlon rrudhat e para dhe parandalon formimin e atyre të reja. Teknologjia TRI-HYALURON 24h SYSTEM ™ e kombinimit hibrid gjeneron dhe mirëmban nivelin e duhur të hidratimit të…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS GOLD LIFT EX...
5901761941951 7.49€
Eveline Cosmetics Gold Lift Expert 60+, krem kundër rrudhave. Trajtimi i fytyrës me krem nga fije ari, një alternativë ndaj metodave invazive kirurgjike, është numri i padiskutueshëm në shumë klinika të mjekësisë estetike. FIJET NXITËSE TË ARIT janë jashtëzakonisht të efektshme në rinovimin dhe konturimin e fytyrës. Në sajë të teknologjisë TERAPI 24K 4D ™, formula unike e kremrave të pasura me 24,6 karat ari siguron një efekt shumë funksional për rinovimin: zvogëlojnë rrudhat e…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS GOLD LIFT EX...
5901761941937 7.49€
The gold thread face-lifting treatment, një alternativë ndaj metodave invazive kirurgjike, është numri i padiskutueshëm në shumë klinika të mjekësisë estetike. LIFTING GOLD THREADS janë jashtëzakonisht të efektshme në rinovimin dhe konturimin e fytyrës. Në sajë të teknologjisë 24K GOLD THERAPY 4D ™, formula unike e kremrave të pasuruara me ar 24k ari siguron një efekt rinovues shumëfunksional: zvogëlon rrudhat e vendosura dhe rivendos vëllimin e lëkurës. ULTRA-FIRMING 40+ Krem SERUM garanton një dendësi spektakolare të lëkurës…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS FACEMED+ FAC...
5901761955286 0.94€
Thellësisht pastron Zvogëlon pamjen e poreve Absorbon yndyrën si dhe matifikon PURIFYING FACE MASK WITH ACTIVATED CARBON AGAINST IMPERFECTIONS për lëkurë të kombinuar, me yndyrë dhe fytyrë te papastërt që heq papastërtitë dhe toksinat, normalizon sekretet e sebumit, freskon dhe zbut. PËRBËRËSIT AKTIV TË AVANCUAR: KARBON, BALTË VULLKANIKE, KAOLIN, EVERMAT ™ APLIKIMI: aplikoni maskën me majë të gishtave në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoletit të pastruar. Pas 10 minutash pastrojeni me ujë të ngrohtë.…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP