23 produkt/e.

Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BODY SPRAY PASSION FRUI...
4003583183784 3.19€
Unë e di atë që dua – dhe di si ta marr. Sekreti im: të tërheq, ngatërroj dhe të kënaq në momentin vendimtar. Magjia ime është fryt i pasionit – spërkatës për trup, aromatik me fruta pasioni, si freskues ekzotik dhe si magjia e të panjohurës. Ky spërkatës është freskues, vegan dhe i testuar dermatologjikisht.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BODY LOTION CHERRY 200M...
4003583183944 2.99€
“Sot po i shikoj të gjithë. Unë jam ylli në mes të yjeve. Mund të kaloj – jam në listën e mysafirëve.” Qilimi im i kuq është qershi – losion trupi me një aromë qershie për ndjenjën e luksit të pastër në lëkurë. Hidratues. Vegan. Testuar dermatologjikisht.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
UMA COSMETICS BODY TATTO 1x3pc...
4047523272008 4.69€
Tatut për trup do ta bëjnë tenin e lëkurës verore fokus të çdo pamjeje verore. Ato aplikohen lehtësisht me ujë dhe mund të fshihen në të njejtën kohë, lehtësisht. Për shqiptim të artë!  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE AIR FOUNDATION MAGIC 60...
6523654789694 4.49€
Baza, e cila nuk përshkohet nga uji, është e përshtatshme për të gjithë. Ju mund të merrni përfitimet e saj për një pamje të përkryer. Ky produkt nuk është vetëm për artistët e grimit. Është me rëndësi që lëkura e juaj të pregatitet para aplikimit në mënyrë që të arrihet përfundimi. Praktikojeni shtresimin e butë dhe lyerjen e lëkurës, përdorni primer mat dhe hidratues me vaj; përdorni pudër përfunduese mat të shtypur apo të çlirë…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE VENUS ROSE GOLD SERUM 3...
5060315043913 6.89€
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BODY SPRAY STRAWBERRY 1...
4003583183722 3.19€
Spërkatës për trup që është jashtëzakonisht rifreskues me aromë ëndërrimtare të dredhëzës. Rifreskues. Vegan. E testuar dermatologjikisht.    
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN KODAN SKIN DISINFECTING WI...
4032651404018 10.99€
Lecka të gatshme për dezinfektim të lëkures Përshtatshmëria e shkëlqyer me lëkurë Tharje e shpejtë e sipërfaqes Të gatshme për përdorim Efektive kundër një spektri të gjerë të mikroorganizmave: baktericidet, Tb, kërpudhëzat (C. albicans), kundër viruseve (përfshirë HIV, HBV, HCV, HSV, viruset e influencës), adeno- dhe rotaviruset 90 lecka /në enë Zonat e aplikimit kodan® leckat janë të përshtatshme për dezinfektim universal, siç janë: për pastrimin e lëkurës së paprekur, p.sh. e pacientëve, stafit infermieror…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE NAPPA GEL FOOT SOAK GE...
5902232124736 4.99€
Gelli rifreskues Silcare me lanolin dhe urea, butësisht i spastron këmbët, i hidratizon dhe e ushqen lëkurën e tharë posaçërisht atë të vrazhdë në brinjë. Gelli përgatitë këmbët për trajtimin shtesë të pedikyrës. Gelli rifreskues krijon shtresë të hollë e cila i zbutë kutikulat. Vaji Sage ka efekt relaksues. Kapaciteti: 250ml  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X LUXURY SELF TAN MITT ...
5060148803364 7.00€
Sigurohuni që në çdo rast të merrni tenin më të përkryer me Luxury Self Tan Mitt. E ridizajnuar për ekstra rehati, sipërfaqja shumë e butë e dorezës e bën aplikimin pa shtresim në tenin e fytyrës. Përkundër shumë dorezave të tjera me marka imituese, kjo dorezë është e përdorshme të dy anët, duke siguruar shfrytëzim maksimal të saj. Doreza poashtu mund të lahen në mënyrë që të përdoret përsëri.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X PH BALANCE FACE &...
5060148804675 15.70€
A e dini që disa gellë për larje të trupit do të heqin tenin e juaj pas përdorimit të markës imituese? Balance Body Wash është dizajnuar speficikisht për të luftuar këtë problem, i cili është i balancuar me pH që të jetë i përkryer për lëkurën tuaj. Me aromë të mahnitshme të limonit, do ta bëjë lëkurën tuaj të ndjehet e ushqyer dhe e rifreskuar përderisa do të ndihmojë që të zgjasë qëndrueshmërinë e tenit…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ESPEJO SHAVING GEL 700m...
8691228070078 3.49€
Ky gell për rrojë krijon vazhdueshmëri të pasur dhe shkumë sapuni të kremosur, e cila ndihmon në krijimin e barrierës – të pasur me lagështi, kundër brisqeve për rrojë, duke e pregatitur procesin e rrojës për një nivel më të lartë.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN SKIN BALM 5ml | ZBUTËS PËR…...
14148 2.49€
Kujdes specifik për trajtim të pigmenteve. Ky balsam pigmenti mbronë lëkurën kundër koreve si dhe e bën atë të butë dhe të shkathët.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FOOT FILE | LIMË E BARD…...
KOD0000033631 0.99€
BeautyImpex sjellë cilësi të lartë Pedicure Foot File ISO të standardeve të cilësisë. Lima për pedikyr të shputave në shpejtësi redukton dhe zbutë lythët, sipërfaqet e thara tek pjesët e epërme dhe anash shputës dhe gishtit të këmbës, duke e bërë atë të lëmuar. Derisa e perdorni këtë vegël dore, do të largoni edhe llythët më të vrazhdë në mënyrë efektive. Kjo limë për shputa të këmbës është dizajnuar në mënyrë të veçantë si pjesë…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN CALLUS FILE MODERN LINE 80...
4047816545338 6.99€
Linja moderne e artroskopit korneal është shumë e përshtatshme dhe e largon lëkurën korneale në tërësi dhe në mënyrë efektive. Mund të lahet dhe të dezinfektohet.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE WOODEN FOOT FILE | LIMË…...
KOD0000003304 0.99€
BeautyImpex sjellë cilësi të lartë Pedicure Foot File ISO të standardeve të cilësisë. Lima për pedikyr të shputave në shpejtësi redukton dhe zbutë lythët, sipërfaqet e thara tek pjesët e epërme dhe anash shputës dhe gishtit të këmbës, duke e bërë atë të lëmuar. Derisa e perdorni këtë vegël dore, do të largoni edhe llythët më të vrazhdë në mënyrë efektive. Kjo limë për shputa të këmbës është dizajnuar në mënyrë të veçantë si pjesë…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE EPILATION BED STRIP 80m...
8032636035875 9.99€
Një sasi e madhe me madhësi salloni të letrave për depilim, janë prodhuar nga materiali me cilësinë më të lartë, për të parandaluar thithjen përtej letrës dhe kësisoj për të ofruar rezultate të pastra, të shpejta dhe profesionale. Shpëlajeni dhe ripërdoreni me të gjitha dyllët, gellët dhe sheqerët që mund të lahen. 80 letra depilimi me pëlhurë të paendur që mund të përdoren me sheqer apo me dyllë. Gjatësia: 80m.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE PARAFFINE ORANGE 450g ...
KOD0000033647 8.99€
A keni provuar dyllë parafini për rutinën tuaj të bukurisë? Nuk ka? E pra, është koha për të filluar përdorimin e saj për përfitimet e lëkurës tuaj sidomos në këmbët dhe duart tuaja. Dylli i parafinës që përdoret në spa është një dyllë e butë dhe nxehet në një ngrohës të veçantë të parafines. Është mirë të bëhet një trajtim para se të ketë një manikyr dhe një pedikyr. Është mirë të zbusësh lëkurën e duarve…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE NAPPA FOOT SALT LAVEND...
5906720563458 5.99€
Me aromë të këndshme të livandos. Me veti përbërëse antibakteriale dhe atifugale, ajo parandalon efektet negative të djerrësitjes së tepërt. Përdorimi i kohë-pas-kohshëm i krypës parandalon formimin e mikro-organizmave siç është infeksioni mykotik i lëkurës. Zbutësit do t’ju mundësojnë tërheqjen të lehtë dhe pa dhembje të lëkurës së keratizinuar ndërkohë substancat me lagështi e bëjnë lëkurën në këmbët tuaja të butë dhe elastike. Kripa Nappa përdoret përgjatë larjes së këmbëve – sidomos në rastet kur…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE NAPPA FOOT CREAM LAVEN...
5902232123005 2.99€
Këmbët e lodhura kërkojnë përkujdesje të veçantë. Për të sjellur relaksim maksimal, provoni produktin e ri të Silcare për përdorim në secilën ditë – Relaxing Lavender Foot Cream. Me formulë të dizajnuar në mënyrë të veçantë për përbërësit e vajrave: vaji esencial i livandos, të rrushit dhe ullirit kanë veti relaksuese, me lagështi dhe lubrifikues. Krema e tillë mund të përdoret për përkujdesin e secilit lloj të lëkurës. Glicerina parandalon humbjen e tepërt të ujit,…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE UNIQUE BATH SALT GAPEF...
5902232122244 6.99€
Quin Cosmetic Bath Salts përbëjnë koleksion të veçantë të shumë-llojshëm, moderne në kuptimin e ngjyrave si dhe të përbërësve të aromave të cilat janë bërë në bazë të metodave trandicionale dhe natyrale. Fshehtësia e vetive përbërëse të saj gjendet tek jonet e pranishme të kalciumit-magneziumit-bramit-jodit, e cila në mënyrë intenzive mundëson rigjenerimin e epidermës, përderisa përdorimi i kollagenit me cilësi të lartë ndikon në përmirësimin e qëndrueshmërisë së lëkurës në mënyrë të përkryer. Përzgjedhja e kujdesshme e…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE UNIQUE BATH SALT LAVEN...
5902232122305 4.99€
Quin Cosmetic Bath Salts përbëjnë koleksion të veçantë të shumë-llojshëm, moderne në kuptimin e ngjyrave si dhe të përbërësve të aromave të cilat janë bërë në bazë të metodave trandicionale dhe natyrale. Fshehtësia e vetive përbërëse të saj gjendet tek jonet e pranishme të kalciumit-magneziumit-bramit-jodit, e cila në mënyrë intenzive mundëson rigjenerimin e epidermës, përderisa përdorimi i kollagenit me cilësi të lartë ndikon në përmirësimin e qëndrueshmërisë së lëkurës në mënyrë të përkryer. Përzgjedhja e kujdesshme e përbërësve ajrosës…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE UNIQUE BODY LOTION 275...
5902232122640 4.49€
Soothing-cooling body lotion Unique është prodhuar për çdo grua e cila lëngon nga irritimi dhe skuqja e lëkurës pas depilimit. Është produkt i mrekullueshëm e cili jo vetëm shërben si zbutës ndaj irritimeve, por poashtu sjellë lehtësim freskues në lëkurë. Është i destinuar për rigjenerimin intenziv të lëkurës pas depilimit mekanik dhe kemikal. Rekomandohet për njerëz të cilat i përdorin makinat prerëse dhe briskët për rrojë, si dhe vijën e dyllit, dyllin, pastën me sheqer si dhe…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE NAPPA SALT SCRUB 300g ...
5902232122701 6.49€
Kripa natyrale pastruese për këmbë do t’ju sjellë këmbëve tuaja efekt shumë-drejtimësh në mënyrë që të ofroj përkujdesje shumë të mirë dhe mbrojtje në secilën ditë: Vaji kastor – stimulon proceset rigjeneruese natyrale të lëkurës duke mundësuar tension dhe butësi të duhur. Vaji i pjeshkës – në mënyrë të përkryer zbutë, hidratizon dhe mbron lëkurën kundër faktorëve të jashtëm. Thithet lehtësisht dhe nuk len ndjenjë të shtresës me vaj. Rekomandohet për lëkurë të pjekur, të ndjeshme dhe…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP