Gjithsej 33 produkte

Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS LE TOP COAT GEL COLOR...
3052503780207 6.89€
Shto një shkëlqim që reflekton në manikyrin tuaj me “Le Top Coat Colour Lock” nga Bourjois. E lehtë për tu aplikuar, shtresa e sipërme rrëshqet në mënyrë të lehtë për të vënë ngjyrën dhe për të parandaluar çarjen, duke shpërndarë një mbushje të menjëhershme,xhel efekt me një përfundim super të butë. Tharje me shpejtësi dhe lehtësisht largohet me mbartësin e thonjve. Asnjë llambë UV nuk është e nevojshme.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
IBD ULTRA SEAL TOP COAT UV 14m...
039013972004 11.99€
Një përmbyllës universal UV për të mbrojtur të gjitha akrilikët, mbështjelljet dhe gelat. Krijon një fund ultra-të ashpër, të përhershëm, të butë dhe me shkëlqim që kurrë nuk zbehet ose nuk shuhet. Pothuajse eliminon lustrimin dhe zvogëlon kohën e mirëmbajtjes.Koha e tharjes: 1 minutë.
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
IBD STICK PRIMER 14ml | PARA-B...
039013718206 7.99€
Përgatit thonin për mbështetje maksimale E dizajnuar për të depërtuar në të gjitha shtresat e pllakës së thonjve Nevojshme për të dehidratuar thonjtë
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
IBD INTENSE SEAL NO CLEANSE TO...
039013605155 12.49€
No Cleanse shtresa kryesore Eliminon lustrimin Pasqyre qelqi finish
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
IBD NATURAL NAIL PRIMER 14ml |...
039013608309 5.49€
Përgatit thonin për mbështetje maksimale Primeri më i fortë në treg Mund të përdoret me Gel ose akrilikë
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
IBD JUST GEL POLISH BASE COAT ...
039013565039 11.99€
Lehtë për tu aplikuar dhe një bazë perfekte për manikyr tuaj Thahet në vetëm 2 minuta nën UV Hapi i parë në aplikacionin e gell polish
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE PRIMER 15ml |...
LK1430 3.99€
Base One Primer – është lëng me cilësi të lartë pa acid që e rritë fuqinë ngjitëse të masës së gellit apo të akrilikut tek thonjt natyral duke i gërryer dhe duke e larguar acidin. Base One Primer pa acid është më i butë se acid primer. Rekomandohet për thonjt e dëmtuar dhe të paqëndrueshëm. Veçoritë Produkt pa acid Thahet shpejtë I domosdoshëm për metodat e gellit apo akrilikut Përdoret pa shfrytëzimin e llambës UV (thahet…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
UMA COSMETICS PROFESSIONAL NAI...
4047523485002 3.29€
Mbron thonjt nga heqja e ngjyrës dhe e ndriqon pamjen e tyre.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
UMA COSMETICS PERFECT RIDGE FI...
4047523263006 3.39€
I kompenzon kreshtat e thonjve, siguron një sipërfaqe të lëmuar dhe mbron thonjt kundër heqjes së ngjyrës.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE NAIL ART TOP SHINE 9ml...
LK1410 2.99€
Kombinimi i matit dhe shkëlqimit mbi thoin gjithmonë duket madhështore. Tani ju sjellim një rast që të bëni kreacionet e thonjve që do të terheqin vëmendjen me performancën e saj precize. Nail Art Top Shine është produkt ideal. Me ndihmën e tij mund të krijoni dizajne të veçanta për të marr efekt të përkryer duke u bazuar në kombinimin e ngjyrave që i zgjedhni. Brusha precize së bashku me vazhdueshmërinë e lëngut sjellin aplikim të…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE COLOR IT BASE & T...
LK13608 2.49€
Base & Top Vanish është një produkt tjetër i Silcare 2 në 1. Baza dhe Top Koti, e cila për shkak të formulës së veçantë, ofron masë ngjitëse superiore dhe mbrojtje të qëndrueshme të ngjyrës. Do t’ju ndihmoj që të evitoni problemin me çarje dhe gërryerje të kotit me shkëlqim. Base & Top Vanish është shumë efikase dhe e lehtë për tu përdorur. Posedon brushë me konturë të veçantë e cila është prodhuar nga cilësia e lartë…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN BASE COAT BONDING AGENT 10...
4047816020156 24.99€
Për thonj natyral të hidratuar dhe të yndyrshëm, që kanë tendencë të hiqen nga gishti apo që ndryshojnë nga përdorimi i produkteve që përmbajnë acid/tretës. EFEKTI: Kushtet e ngjitjes së fortë: përmbajtje acidi LCN Base Coat është promovues i ngjitjes që posedon pakëz përmbajtje acidi, me viskozitet të ulët dhe me trajtim të lehtë e cila mund të përdoret si zgjidhës i problemit ndaj hidratimit dhe ndaj heqjes së thonjve. LCN Base Coat është e…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE LILY ANGEL PRIMER 15ml ...
6987990520418 4.49€ 3.89€
Para-bazë (primer) për thonj. Vendoset para gellit në mënyrë që thonjtë mos të kenë gjasa të krijojnë myk. I domosdoshëm për mirëmbajtjen e thonjëve.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL STEP2 ULTRA SHINE TOP C...
3607349614034 2.79€
Rimmel London Finishing Touch Ultra Shine Top Coat është top kot shkëlqyes i bukur që i sjellë hijes suaj të preferuar përfundim me shkëlqim si dhe mbanë llakun e thoit më gjatë për bukuri. Madhësia: 12ml  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDE...
BO-QF.04EXVI 8.99€
Gellët Base One u krijuan nga receta moderne që prodhon një zinxhir polimeri jashtëzakonisht të qëndrueshëm të masës së gellit. Aplikimi i duhur i grimcave e bën masën të fortë dhe të lakueshme në të njëjtën kohë, me një përshtatshmëri shumë të mirë të thoit artificial me atë natyral. Base One Quick Finish është një gell freskues, i përshtatshëm për aplikim. Thahët nën UV llambë. Karakterizohet me një nivelim plotësisht të mirë, ngjitje të shkëlqyer, elasticitet dhe…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDE...
BO-F.04EXVI 8.99€
Një-fazësh, gell shndëritës me vazhdueshmëri të hollë dhe e përshtatshme për përdorim. Trajtohet me dritë UV. Karakterizohet me nivel mesatarisht të mirë, masë ngjitëse të fortë dhe fleksibile, dhe me përfundim shkëlqyes për shtresat e fundit. Shkon shumë mirë me gellët e linjës Base One. Si ta përdorni: përdorni gellin mbi thonj dhe trajtojeni me llambë UV për një periudhë prej 2 minutash. Për shkak se Quick Finish nuk ka shtresë shpërndarëse, pas trajtimit mos…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE FINISH 15g | ...
BO-F 6.99€
Gell një fazësh, ka shkëlqim me një dendësi të hollë. Thahet nën UV llambë. Karakterizohet me një nivelim plotësisht të mire, ngjitje dhe fleksibiliet të shkëlqyeshëm, poashtu jep shkëlqim të lartë në përfundim. I përshtatshëm me gellët e tjera nga linja Base One. Posedon shtresë shpërndarëse. Mënyra e përdorimit: Aplikoni gellin në bazën e thoit dhe thajeni nën UV llambë për 2 minuta. Pasi që është tharë, shpërndani lëngun në thonj për të hequr masën…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SUSIE UV LED BASE COAT 15ml | ...
KOD0000003377 5.49€
Susie Eileen Gel Base Coat kurrë nuk ka qenë më e lehtë për tu përdorur. Veçoritë: Lehtësisht e depërtueshme. Aplikojeni si llak. Trajtoni thonjt me llambë UV për një periudhë prej dy deri në tre minuta, apo me llambë LED për thonj, për një periudhë prej 30 deri në 60 sekonda. Nuk ka periudhë të tharjes, nuk ka thyerje, me qëndrueshmëri deri në 2 javë dhe ndihmon në përforcimin dhe mbrojtjen e thonjve tuaj.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SUSIE UV LED TOP COAT 15ml | S...
KOD0000003378 5.49€
Susie Eileen Gel Top Coat kurrë nuk ka qenë më e lehtë për përdorim. Veçoritë: E përshtatshme për ta aplikuar mbi gellin UV të thonjve/thonjve me akrilik/thonjve artificial/thonjve natyral etj. Nuk ka periudhë të tharjes, nuk ka thyerje, me qëndrueshmëri deri në 2 javë, shkëlqim pasqyreje e përkryer dhe ndihmon në përforcimin e thonjve tuaj me kot shkëlqyes të qëndrueshëm. Aplikoni Bazën për thonj – thajeni atë Aplikoni ngjyrën – thajeni atë (pastaj përsëritni me kotin e…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN CHROME SEALER 10ml | BAZË …...
4047816788995 21.49€
LCN prezanton IT-Look “Chrome Nails”. Pigmentet e reja të LCN për një efekt-pasqyrë ekstravagante në thonjt tuaj. Udhëzimet hap-pas-hapi për pamjen tuaj: Përgadisni modelin si zakonisht. Substrati / modeli duhet të jetë i lëmuar dhe pa pluhur. Aplikoni LCN Color Gel të preferencës suaj dhe trajtojeni (60 sekonda në llambën LED apo 120 sekonda në llambën UV). Aplikoni LCN Chrome Sealer e re dhe trajtoni thonjt tuaj. Menjëherë leyni me llak pigmentin dhe pastrojeni pigmentin në mënyrë të duhur.…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN RECOLUTION 2in1 BOND &...
4047816711870 18.49€
Recolution 2in1 Bond & Seal Matt Tendenca mat vazhdon! Për modën e tanishme dhe dizajnin e thonjve, verzioni më i shitur i Recolution matt 2in1 Bond & Seal është shtesa e përsosur për asortiment të gel-llaqeve. Shtoni një shërbim të ri në menynë tuaj për meshkujt! Është e përkryer për njerëzit që duan një pamje të lëmuar pa shkëlqim! – dy produkte në një për trajtime më të shpejta – përparësi e çmimeve për një diferencë më të lartë…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
19%
Krahaso QUICK SHOP
LCN RECOLUTION 2in1 BOND &...
4047816683351 18.49€ 14.99€
LCN prezanton IT-Look “Chrome Nails”. Pigmentet e reja të LCN për një efekt-pasqyrë ekstravagante në thonjt tuaj.   Përdorimi: Hapi i I-rë: Përgatitja e zakonshme e modelit. E rëndësishme: Substrati/Modeli duhet të jetë i butë dhe pa pluhur. Hapi i II-të: Aplikoni një gell LCN me ngjyrë sipas përzgjedhjes suaj dhe riparues (60 sekonda në pajisje LED apo 120 sekonda në pajisje Tub UV). Hapi i III-të: Aplikoni LCN Chrome Sealer e re. Hapi i…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL NAIL CARE PERFECTOR 12m...
3607342656741 2.79€
The Rimmel Nail Nurse Nail Perfector është dizajnuar për të zbutur thonjt tuaj si dhe për të mbuluar të metat. Për riteksturimin e sipërfaqes së thonjve tuaj, ky trajtim i veçantë mund të aplikohet i vetëm apo si bazë për të shtuar shkëlqimin e përfunduesit. Parandalon çarjen dhe plasaritjen dhe shëron thonjt tuaj duke i kthyer ato në një gjendje të butë dhe të shëndoshë.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL NAIL CARE 5in1 BASE �...
3607342651982 2.79€
Double Duty Nail Base apo Top Coat. Përdorni për thonj më të lëmuar, më të fortë, më të gjatë dhe më të shkëlqyer Aplikoni mbi çdo ngjyrë të thonjve të Rimmel dhe shtoni atyre shkëlqim!  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN UV TOP COAT ”ALL WEE...
4047816678258 6.99€
“All Week Long” UV Top Coat e veçantë thahet përmes rrezeve natyrale të diellit dhe mbron ngjyrat e thonjëve “All Week Long” nga tretja. Për çdo ditë në rrezet e diellit, “All Week Long” Top Coat përfiton më shumë forcë.  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN TOP COAT ”FLASH DRY ...
4047816701024 5.49€
Për sallone profesionale të bukurisë. Top Coat i ri flash dry & shine është Top Coat i fjalës së fundit! Ky produkt i ri i parapëlqyer sjellë tharje super të shpejtë, shndërritje ultra të lartë si dhe jetëgjatësi. Është rezistente ndaj gërrvishtjes së sipërfaqes së thoit.  
Lexo më Shumë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE TOP COAT MATT 15ml | P...
5906720560549 5.49€
Top Coat është formulim ultra i shndërritshëm për përdorim si top kot mbi thonj dhe thonj natyral. Krijon sipërfaqe të lëmueshme dhe me shkëlqim në thonj! Ngjallë dekorimet me ngjyra!  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE UNIQUE PINK SHINE NAIL...
5906720560976 3.99€
Ëndërroni thonj të fortë dhe të shkëlqyeshëm siç janë thonjt nga diamanti? Me Nail Manicure Butter Pink Shine e re nga Siclare®, ju do të keni dukje të shëndetshme në bazën e thonjve tuaj. Duart e juaja do të bëhet vitrina e juaj! Formula e gjalpit karakterizohet me përbërjen e veçantë të kompleksit të vitaminave A + E + F, vajit kastor, gjapit shea, glicerinës dhe vajit të rrushit, e cila sjellë përkujdesje optimale për…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE 7DAYS TOP COAT 15ml | ...
5902232122435 5.99€
7 Days Top Coat the Garden of Colour është formulë inovative përmes së cilës manekyri i juaj do të marr një përfundim ideal dhe të qëndrueshëm. Preparati formon kot të lëmuar mbi thonjt e ngjyrosur, e cila dukshëm e prolongon qëndrueshmërinë dhe shkëlqimin e thonjve të ngjyrosur. E ruan shkëlqimin dhe ngjyrën përderisa e mbron thoin nga çarja. VEÇORITË: shtim i shkëlqimin dhe kotit të aktivizuar me dritë UV. ngjyrim i thonjve të ngjyrosur me…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE TOP COAT NANO CERAMIC ...
5906720565667 4.99€
Nano Ceramic Top Coat është formulë profesionale e cila përdoret për mbrojtjen e shtresës së sipërfaqes së thoit. Mund të përdoret për gell, akrilik dhe natyral, si dhe për llak për thonj. Formon shtresë të qëndrueshme mbrojtëse dhe u jep thonjve “pamje të lagur” për një kohë të gjatë!  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE TOP COAT ULTRAVIOLET 1...
5906720565681 4.99€
Ultraviolet Top Coat është formulë profesionale e cila përdoret për mbrojtjen e shtresës së sipërfaqes së thoit. Mund të përdoret për gell, akrilik dhe natyral, si dhe për llak për thonj. Formon shtresë të qëndrueshme mbrojtëse dhe u jep thonjve “pamje të lagur” për një kohë të gjatë!  
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE COLOR IT BASE & T...
LK1360 6.99€
Base & Top Vanish është një produkt tjetër i Silcare 2 në 1. Baza dhe Top Koti, e cila për shkak të formulës së veçantë, ofron masë ngjitëse superiore dhe mbrojtje të qëndrueshme të ngjyrës. Do t’ju ndihmoj që të evitoni problemin me çarje dhe gërryerje të kotit me shkëlqim. Base & Top Vanish është shumë efikase dhe e lehtë për tu përdorur. Posedon brushë me konturë të veçantë e cila është prodhuar nga cilësia…
Shto në Shportë
Krahaso QUICK SHOP